Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm leszopta az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm leszopta az osztálytársát suli után miután felment hozzá. Tagadta a barátnőm, de a gyerek kiröhögött én meg megcsaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok a srác 19 a barátnőm meg 18. A gyerek kinevetett, hogy lenyelte neki és milyen jól kielégítette a ... nekem meg nem is csinálná ha nem kérném meg rá, hogy tegye meg igaz lenyeli nekem is, de nem csinálja olyan hú de jól ahogy a gyerek előadta... végül a barátnőm is bevallotta, de nem tudom ezt megemészteni és megbocsátani neki, pedig nagyon szeretem... mit csináljak? sír meg nem hagy békén,hogy bocsássak meg neki, de nem tudom mit tegyek, sose tudok bízni benne ezek után az a baj.

2012. márc. 27. 10:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy felnőtt nőt talán..
2012. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de valami egy rib_nc nőd van. Egyértelmű, hogy lapát, vagy alázd meg magad vele, mert mással is meg fogja tenni logikus.


23/N

2012. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Elég egyértelmű a szituáció. Lapát. Ha egyszer megtette, ezután is megteszi. Keress egy olyan lányt aki megbecsül.

Biztos h nehéz lesz elengedni, de biztos Te is belátod h ez így elég gusztustalan dolog volt tőle.

Én nem is tudnék ezután ránézni sem, megcsókolni meg főleg, mert az járna a fejemben h más is járt már a szájába nemrég..

2012. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
csak az a baj megcsókoltam mert több napig nem tudtam róla sőt aznap még nyelves csókot is adott, pedig nem sűrűn szokott, mintha direkt csinálta volna hátha megérzem...
2012. márc. 27. 10:57
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ribancot szedtél te össze
2012. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Tudta h rosszat csinált, ezért tekert egy kicsit jobban a megszokottnál. Remélem azért a gyereket is állcsúcson pattintottad.
2012. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
hagyd ott örökre.
2012. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

"csak az a baj megcsókoltam mert több napig nem tudtam róla sőt aznap még nyelves csókot is adott, pedig nem sűrűn szokott, mintha direkt csinálta volna hátha megérzem..."


Nyelves csók nem, de pipa lenyelve az megy? Nem egy hétköznapi r1ngyó lehet, hallod. Szerintem nincs itt kérdés, a srácnak is kijárt a saller bőven, a csajnál sem kérdéses a lapát. Szerintem eddig kb helyesen csináltál mindent.


Megbízni benne? Ne viccelj! Napokig el sem mondta, mástól kellett visszahallanod... Én szóba sem igazán állnék vele ezek után!

2012. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Zvonko válaszára csak annyit írnék, h aki ilyet ír másnak, sztem pont az a lúzer. Mellette még retardált is... Elég defektes egy ember lehet..
2012. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
mi az, hogy nem lehetsz ott mindenhol?? egy kapcsolatnak semmi értelme, ha ellenőrizgetni kell a másikat, ha nincs bizalom... tényleg elég gyerekesnek tűnik ez a lány. hagyd ott.
2012. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!