Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor nől már fel? 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nől már fel? 28 éves lesz idéna párom, de olyan mint egy gyerek. Nem veszi komolyan a problémákat amik köztünk vannak. Mi által nőne fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Pontosan miket nem vesz komolyan?

Nem akarok indiszkrét lenni, de párat mondhatnál, mert így nem tudom megítélni, hogy igazad van-e, vagy sem.

2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Együtt laktok?
2012. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
hogy érted? olyan mint Peter Griffin?
2012. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Komolyan. Milyen problémákat nem vesz észre?

Mert általában a "nem értesz meg" azt jelenti, hogy a nőnek más pasira fáj a foga, és nincs konkrét indoka, amit megbosszulhatna a párján.


Persze lehet nincs igazam.

2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk, együtt élünk már 7 éve. 8 éve vagyunk együtt. Vannak jelenleg problémák amiket ő nem vesz komolyan. Olyan mint egy gyerek. Szerinte nincs probléma
2012. márc. 15. 20:16
 6/21 A kérdező kommentje:
nem fáj nekem senki másra a fogam. Én őt szeretem
2012. márc. 15. 20:20
 7/21 anonim ***** válasza:
De ha nem írsz konkrétumot, akkor azt is feltehetjük, hogy tényleg semmi komoly gondról nincs szó, csak te reagálod túl.
2012. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Elég sokan arra kérdeztünk rá, hogy melyek azok a problémák, amelyeket nem vesz szerinted komolyan...

Kérlek fejtsd ki, kedves kérdező, mert így elég nehéz segíteni neked.

2012. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mindenki más fontosabb mint én. Ha valaki kér tőle valamit akkor ugrik ha meg én akkor le vagyok sz...a
2012. márc. 15. 20:24
 10/21 A kérdező kommentje:
Alig van itthon, soha sehova nem megyünk. Ő megy de mindig a munkára fogja. mert ott is egy csicska. De ő nem veszi észre.
2012. márc. 15. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!