Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor nől már fel? 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nől már fel? 28 éves lesz idéna párom, de olyan mint egy gyerek. Nem veszi komolyan a problémákat amik köztünk vannak. Mi által nőne fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mit szoktál kérni tőle, amit nem tesz meg?
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezért gyerekes?
2012. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekesség. Egyszerűen félti a munkáját szerintem. Ez inkább hogy mondjam, önfeláldozó viselkedés, mindent megtenne a családjáért, még csicska is lesz a munkahelyén.
2012. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

persze az érzéseink is csalhatnak néha...


az is lehet h egyre kevesebb kedve van otthon lenni....veled...

2012. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
és ha próbálok vele beszélni pl ezekről a dolgokról, hogy ez nekem nem jó, nem érzem azt, hogy fontos lennék neki. Egyáltalán nem érzem azt, hogy házasok lennénk. Soha semmit nem csinálunk együtt. Erre ő csak mosolyog legszívesebben lekevernék neki egyet. Meg majd leszünk meg majd jó lesz. Vagy pedig ha elkezdek beszélni a prioblémákról megmakacsolja magát és nem szól. ha kérdezek nem válaszol. vagy elkezd kiabálni.Miért kell mindig erről beszélni.
2012. márc. 15. 20:28
 16/21 A kérdező kommentje:
pl tegnap kértem tőle, hogy jöjjön el velem valahová. Egy vad idegen helyre kellett mennem és jó lett volna ha nem egyedül bolyongok. De nem mert ő megy az apjával orvoshoz gyógyszert iratni. Hozzáteszem a havi gyógyszert ment feliratni az állandó betegségekre. tehát nem ezért kellett kísérni, hogy nem tud menni vagy olyan beteg.
2012. márc. 15. 20:31
 17/21 A kérdező kommentje:
Félti a munkáját. De milyen munkahely az, hogy jNUÁRBAN VOLT NEKI EGY NAP SZABADNAPJA, FEBRUÁRBAN SEMMI, MEG MÉG MOST SEM.
2012. márc. 15. 20:32
 18/21 A kérdező kommentje:
MINDEN NAP BE KELL MENNIE. dÉL -2 KÜRÜL ELMEGY ÉS ÉJJEL JÖN HAZA. HOZZÁTESZEM PÉNZBEN EZ NEM LÁTSZIK MEG
2012. márc. 15. 20:33
 19/21 anonim ***** válasza:
és te dolgozol?
2012. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igen dolgozom én is
2012. márc. 15. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!