Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom azt állítja, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom azt állítja, hogy ha megkérném a kezét 4 év mulva, nem jönne hozzám. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Házas "volt" ahogyan én is, és ezért gondolja azt, hogy nem jönne hozzám feleségül.

Pillanatnyilag én is ezt érzem, de azt gondolom, hogy ha egy kapcsolat nagyon stabil, közös gyerek ...stb, a papír csak megerősíti a kapcsolatot.

Ti mit gondoltok erről?


2012. márc. 9. 12:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a Párom 23 én 35 vagyok.
2012. márc. 9. 12:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerinte vagy nem fontos a papír,vagy 4 év múlva a leánykérés már igencsak késő volna.

Vagy egyszerűen nem szeretné papírral elkötelezni magát...

2012. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A második biztosan nem, mert én elvenném előbb is.

Bár mindenképpen várnék 3 évet bizonyos okokból, mivel mindkettőnknek nem az első házassága lenne.

2012. márc. 9. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már megégettem magam ezzel a házasság dologgal, nem vágnék bele még egyszer. F29
2012. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

23évesen házas volt már? Nem csodálom hogy nem akar újra beleugrani ebbe.

Az meg hogy mi lesz 4év múlva, majd kiderül :) Kár azon elmélkedni, ami meg sem történt még :) Lehet boldogan Igent fog majd mondani.

2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert jó neki így ahogy van. Attól hogy papírotok van róla, még nincs garancia arra hogy együtt is maradtok és szeretni fogjátok egymást életetek végéig.

Az is lehet hogy idővel meg fog változni a véleménye, de most így gondolja, most nem érzi égetően fontosnak a házasságot.


És szerintem jól is gondolkodik, pláne úgy hogy már megégette magát.


Én 30 éves nő vagyok, egyszer már elváltam. Válásom után 1 évvel megismerkedtem a FÉRFIVAL aki számomra a legtökéletesebb, 1-szer már 4-5 éve be is voltunk jelentkezve az anyakönyvvezetőnél, időpontunk is volt az esküvőre, de én mégis visszaléptem. Most sem tartom fontosnak. Szerencsére a páromnak sem az, pedig ő nem volt még házas.


ha jól megvagytok így is, akkor nem számít a papír.

2012. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Papír csak formalitás. Nem ezen múlik. ha jól megvagytok 100%ig akkor oké, de ha vannak viták hetente akkor felesleges.
2012. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ahogy egyesek szerint a papír "csak" egy formalitás, úgy azoknak a véleményét is tiszteletben kell tartani, akik számára viszont fontos. Ha én házasságot szeretnék és a párom azzal próbálna meggyőzni az ellenkezőjéről, hogy lefokozva a házasságot azzal jönne, hogy ez "csak" egy papír, hamar különválnának útjaink. Mivel nekem ez fontos. Ha ilyen kardinális kérdésben nem egyezik a felek véleménye, az baj, nagy baj.


26 N

2012. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pont 4 év múlva akarod megkérni a kezét és honnan tudja mit fog mondani 4 év múlva?
2012. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az édesapám és anyukám elváltak nyolc éve. Hat éve apukámnak élettársa van. (anyukám meg házas újra, és van egy tesóm is ) De speciel az édesapám úgy gondolja, hogy neki nincs szüksége arra, hogy papírra legyen írva, mert teljesen felesleges. És szerintem igaza van. Unalmas duma, e nem az okmánytól fogják szeretni egymást. Tökéletesen megvannak így, nincs rá gondjuk. Együtt élnek, boldogak. Egy új szituációban lehet, hogy csak azt éreznék, hogy kényszerítve vannak valamire. Lehet hogy kialakulhat egy "muszáj" érzet az emberben. Meg biztonságosabb, mert szerintem egy házasságban nagyobb a kötöttség, felelősség. A barátnőm bátyja már 16 éves, és a szüleik nem házasok. Tökéletes a kapcsolatuk. Az ön élettársa lehet hogy úgy véli, hogy a házasság miatt ment tönkre a kapcsolata az előző férfival és csak szeretni akarja önt, vagy családot alapítani, és ehhez nincsen szüksége semmilyen más tényezőre. Tudom nincsen nagy élettapasztalatom, de én így látom. 14/lány
2012. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!