Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi jön be jobban? Ha egy pasi nyíltan nyomul kezdetektől, vagy ha eleinte taktikázik és barátkozásnak állítja be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kíváncsi vagyok :D
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a barátságból nehéz kilépni, hosszú idő

a nyílt nyomulás nem mindig célravezető de könnyebb mint a barátság

2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Régen még az első verzió tetszett volna.


De mostanra a második. Ha barátkozok vele, akkor van idő eldönteni, hogy akarom-e vagy sem. És ha csak barátkozunk, akkor nem kell később elutasítani sem.


Nekem a jelenlegi párommal tényleg barátságnak indult az egész, mert egyikünknek sem jött be a másik, de aztán mégis szerelem alakult ki belőle.

22/L

2011. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h ki hogy van vele, de ezzel a barátkozós dologgal nagyon sok időt el lehet szúrni, feleslegesen. Azért valljuk be őszintén, nem olyan könnyű lányt sem szerezni, átlagos külsővel is minimum szerencse kell hozzá. Az idő meg ugye megy, nagyon gyorsan. Én ezért szoktam már az elején nyomatékosítani a szándékaimat. Nem az első randin, de a másodikon már próbálkozok. Nem lefektetésre gondolok, de legalább egy csókra.Ha nem működik, akkor meg megyek tovább. 34F
2011. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Barátkozni több csajjal is lehet egyszerre.

Ha valamelyik ettől esetleg féltékenységi rohamot kap és hisztizni kezd, akkor meg is van a kieső :)

Mert ki akarná egy idegbeteg hárpiával leélni az életét? (már ha tényleg tartós kapcsolat kell)

Több közül meg már csak kialakul valamelyikkel valami.

2011. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mértékkel nyomul. Ha barátként jön, én annak nézem. =S
2011. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, ,és szerintem ha nyiltan beszélünk a lánnyal, és úgy akarunk vele össze jönni, akkor sokkal őszintébb a dolog,mint hátulról,haverként csinálni a dolgainkat.
2011. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azon a véleményen vagyok, hogy először össze kell barátkozni, jól meg kell ismerni a másik felet, s átgondolni hogy menne-e a kapcsolat. S így nem is kell megbántani senkit, de hagyjuk ezt a "Friend-zone"-os mesét, mert ugyan minek sietni... 16/F
2011. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Taktikázzon nyomulósan :)
2011. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyomuljon a kezdetektől
2011. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!