Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
majdnem 3 és fél éve van barátom, akivel egy iskolába is járok, tehát minden nap látom és vele vagyok. Eddig boldogok voltunk csak kisebb veszekedések voltak. De mondtanában valahogy nem tudok benne megbízni. Én szeretem de nem bírom már. Ismeretlen lányokkal beszélget facebookon és mikor elmegy bulizni(nélkülem) más lányokkal csinál képet. Tudom hogy ez nem azt jelenti h megcsal de nagyon rosszul esik. Már nemmondja olyan sokat h szépvagyok.Ugy érzem nem csak én kellek neki. Ő persze ezt mind tagadja. Olyanokat mond h semmi közöm hozzá h kivel beszélget facebookon meg hogy nem engedem el soha sehova. Én elengedem , csak rosszul esik, hogy majdnem minden hétvégén nélkülem elmegy bulizni. És ő et nem érti meg. Ebből aztán persze sok veszekedés van.. Nem érzem hogy bizni tudnék benne annyira mint régen..nem tudtom mit csináljak. Kérlek segítsetek! köszönöm
2012. márc. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem már rég megcsalt.
2012. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem, legalábbis remélem.:/ de mégis mit tegyek?:(
2012. márc. 26. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nélküled megy bulizni közbe más csajokkal csinál képet?? Semmi közöd hozzá h kivel beszélget??? Hát benned van valami büszkeség? Énmár rég dobtam volna , és élvezném az életet, nem egy ilyen mellett nyomorogni 3 és fél évet. Szerintem csináld te is azt amit ő, élvezd az életet ne vesztegesd egy ilyenér...
2012. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, könyörgöm a jóistenhez, hogy én ne legyek már ENNYIRE VAK, ha a párom esetleg így viselkedik... Kislány. Tök egyértelmű, hogy félrekúr... Nem tudom mire vársz még, hogy kidobd? Vigye is haza a nőket, és hurrogjon le, hogy neked ehhez mi közöd?
2012. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!