Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarja volt szerelmemet kire csakis barátként tekintek és megosztom vele minden szerelmi és szexel kapcsolatos dolgaim?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2012. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hacsak nem egy csodabogár, egy kivétel a 1000-ből akit ez nem zavar és valóban a haverod lett, maradt.
2012. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszike a választ igazatok van mert tudom hogy a mai napig szeret és próbálkozik annak ellenére hogy tudja nincs értelme tán még én is szeretem a szívem mélyén de idős hozzám azt mondják ezt éreztetem is vele mivel sokkal fiatalabb hapsikkal foglalkozom és ő erről tud is ! szenvedhet ettől?
2012. márc. 26. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:
..igen,szóval legyen benned 1 kis emberség,hogy nem mesélsz a szerelmi életedről...gondolj csak bele fordított esetben..volt 1 pasid szeretted,ő szakított veled,de"barátok" maradtatok csak hogy közelebb lehess hozzá és láthassd,és ő folyton az új csajairol beszél neked,meg hogy hogy döngette meg őket....ennyi....GONDOLKOZZ MÁR!!!!!!!!
2012. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
el gondolkodom rajta mert szerintem is elég nehéz neki szembe néznie azzal a gondolattal hogy idősebb jóval nálam és még éreztetem is vele és beszélek neki a fiatal dögös pasimról nagyon durva ! Amúgy pedig nagyon jóltartja magát mert a kora belliek össze vannak esve ő pedig nagyon stram!viszont a mai napig ő az igazi a számomra annyira húztuk az időd főleg sőt csakis én hogy ki futottunk az időből mit tegyek arra a kis időre is próbáljak meg vele valamilyen módon boldog lenni?
2012. márc. 26. 09:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Te is tisztában vag vele akkor...
2012. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igencsak most hogyan adjam a tudomására hogy mégis kel nekem

és hogy ismét szerelmet szeretnék tőle és nembaráti kapcsolatot ! mivel sajnos én nem vagyok az érzelmem kimondásának az embere viszont jelenlegi barátommal most szakítottam azt fogja gondolni ha nincs ló jó a szamár is szerintedhogyan kezdjem?

2012. márc. 26. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:
nem értelek,de komolyan....
2012. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi Mit nem értesz? hogy legyek mégis boldog vele vagy mert hogy rá jöttem idős hozzám és az idő is kevés?
2012. márc. 26. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2012. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!