Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuval kapcsolatos kérdés (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuval kapcsolatos kérdés (? ) Lécci segiiitsetek!

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki egy ével idősebb nálam. Ő a suli legmenőbb fiuja, jofej, meg helyes is. Mivel én az uj sulimba csak tavaly elött érkeztem még 2 év után is ujnak számitok, emi mindnekinek feltünt, mostmár azért megszoktak. Ez a fiu is felfigyelt rám de ez régi sztori, ez a jelen: mult honapban a koripályán együtt voltunk a haverokkal és őt is meghivták, eddig sima beszélő viszonyba voltunk. De akkor a jégen....megölelt, állandóan fogta a kezem, alig akarta elengedni :DD De tudtam hogy csak hülyit. Ma amikor jöttem ki a suli kapun az egyik oszt. társammal aki ugyanarra lakik mint én ezért együtt mentünk haza, és Ő és a "bandája" jöttek mögöttünk, elkezdték piszkálni a hasam meg csikizni mg ilyenek, mivel én olyan kemény csaj vagyok ezért mindig meg szoktam ütni a fiukat, de jó erősen adok nekik gyomrost meg zsibit :) Aztán ez nekik nagyon tetszett hogy én milyen "kemény vagyok" aznap rámirt és olyyanokat irt hogy : imádlak, meg szeretlek, én meg: hülyits más csajt. Ő erre : kabbe tudod hogy járni akarok veled :((. Én meg mondom hogy ja persze... :D. És igy tovább. Akkor most hülyit vagy mivan?? 14/L (bocsi a hosszu szövegért)

2012. márc. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 14L vagyok és anyukám azt mondta, hogy ha nem készítem el a leckémet akkor nem fiúzhatok.
2012. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felakarod csináltatni magad akkor jó lesz ő is, de ha szerelmes is akarsz lenni akkor ne olyant válasz, aki képes ilyent mondani neked : "kabbe tudod hogy járni akarok veled".. 18/F
2012. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:

(Eltekintve a tömény mennyiségű helyesírási hibától)

Inkább keress valami értelmes,nem csak trófeagyűjtögető srácot, mert neki csak egy szög lennél a falán.

Szerintem jobban jársz, ha kicsit még vársz a pasizással, egyelőre még túl naívnak tűnsz a kérdésedben leírt dolgok alapján hozzá, csak saját magadnak fogsz vele ártani.


(bocsi az őszinteségért)

2012. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az meglátszik,hogy 14 évesek vagytok..amikor komolyan kéne venni a helyzetet akkor komolytalanok vagytok (mi az,hogy egy lány verekszik?jól nézne ki ha szórakozóhelyen is a nők ütnék férfiakat ha bókot kapnak..)mikor meg semmi komolyság nincs benne akkor komolyan veszitek..("juj azt mondta szerelmes belém,tuti ő lesz a férjem mert ő a menő srác").Valószínűleg hülyít és még menőbb akar lenni,hogy megfektessen egy korabeli kislányt..
2013. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!