Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a lány? (Kérdés bent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, de bizonyos okok miatt csak hetente 1-3 alkalommal tudunk találkozni (még).

Majd minden nap beszélünk neten, de valami nem stimmel.

Ha egy kicsit csendben maradok, vagy fárattabb vagyok és lassabban írok, de sok esetben csak úgy, mindig rákérdez, hogy valami baj van?

Utána jön 30 perc magyarázkodás, amit ugyan nem unok hiszen nagyon szeretem, de nagyon kezd zavarni.

Azzal jön állandóan, hogy őt mindenki csak kihasználta, bántotta, becsapta.

Mindig és minden percbe bizonygatnom kell, hogy nagyon szeretem, pedig nem adtam rá okot, hogy kételkedjen.

A történethez hozzá tartozik, hogy mindketten házasok vagyunk (még), de egymás mellett képzeljük el a további jövőt (legalább is én mellette).

Mikor belekezdtünk, tudtuk hogy nagyon nehéz lesz, és kell egy kis idő, míg az életünk összekötjhetjük.

Állítása szerint szerelmes belém, és úgy szeret ahogyan én őt.

Felmerült bennem már az is, hogy magában nem biztos, mert őt ostromolják a pasik, és ezt próbálja rámvetíteni.

Személyes találkozások alkalmával nincs semmilyen probléma, ezért értetlenül állok előtte.

Szerintetek mitévő legyek?


2012. febr. 23. 14:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
defektes a csaj. hagyd ott, amíg nem támad rád láncfűrésszel. xD
2012. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pludo válasza:

Ha sok csalódás érte, valóban megeshet, hogy bizonytalankodik. Ha tényleg szereted, akkor a Te feladatod, hogy bebizonyítsd neki, hogy nincs mitől félnie, biztonságban van...ez a nőnek a legfontosabb dolog!

El kell érned, hogy ne merüljön fel benne ez a kérdés, hogy szereted-e. Valószínűleg nem lesz egyszerű és időre is szükség lesz...

És még valami: én személy szerint nagyon nem szeretek interneten beszélgetni, főleg nem chat-elni...hülye módon kikerülhetetlenül félre lehet érteni a másikat. Inkább hívd fel telefonon, többet ér!

Remélem segítettem! Kitartás!

2012. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pludo:

Szívesen felhívnám, de nem tehetem.

Az okát is leírtam :)

Tisztában vagyok a netes chat hátrányaival, de mint írtam, személyes találkozások során semmilyen probléma sincs.

Sok jel van amiből leeshetne neki, hogy nem csapom be, de még így is kételkedik.

2012. febr. 23. 15:12
 4/12 Laylah ***** válasza:

Laylah:


Meg tudom érteni a lányt. Én is szoktam ilyet csinálni, ha a srác (legyen az a párom vagy a haverom) nem szól hozzám, akkor én is megkérdezem egy idő után, hogy bántja-e valami. Sosem lehet tudni, főleg, ha nem mondod el neki, hogy most épp fáradt vagy, nincs kedved, eszel közben, stb. Nő. Túl tud kombinálni ő is mindent, és erre még egy lapáttal rátesz, hogy úgy érzi, őt mindenki csak kihasználta, átverte. Szeret, nagyon is. Épp ez a kiváltó ok. Fél, hogy történik valami, ami ellen nem tud tenni, és elválaszt titeket egymástól. Persze tudja, hogy szereted, de időnként megerősítésre van szüksége (az már egyénfüggő, hogy mennyi időnként).

Tanács: ha úgy látod, hogy megint kezdi ezt a dolgot, akkor bókolj neki, mondd neki, hogy mennyire szereted, stb. Valószínűleg meg fog nyugodni. :)


22/L

2012. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Laylah:

Pont ezt írtam!

Egyfolytában ezt mondom neki.

Ennél szebben szereintem senki nem tud már bókolni.

Természetesen tudja, hogy miért írok lasabban.

Azért kezdtem el én is kételkedni, mert ő is eltűnik néha néha, lassan válaszol, és utána kezdi el, hogy van-e valami bajom.

Olyan érzésem van, mintha valaki oltaná, vayg nem tudom.

A bántja-e és a valami baj van kérdés között azért van különbség.

2012. febr. 23. 15:24
 6/12 Laylah ***** válasza:

Laylah:


Akkor valószínűleg kétoldali akut önbizalomhiányban szenved. Ez esetben nem tudod soha teljesen megmagyarázni neki, hogy nincs semmi baj, nem bánt semmi, ezt magában kellene helyre tennie (érdekes, hogy ezt pont én írom, mikor hasonló dologban szenvedek XD csak nem ilyen mértékben).

2012. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Laylah:

Hopsz, megtaláltam az első bibit...

A lány 1 évvel idősebb csak nálad :D

Én 35ff

2012. febr. 23. 15:44
 8/12 Laylah ***** válasza:
Az nem hiba :) én is szerettem már egy magamnál 16 évvel idősebb pasit...
2012. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem a korkülönbségre értettem, hanem a korotokra :D

Lehet a korotokkal jár együtt? :)

De viccet félretéve...

2012. febr. 23. 16:14
 10/12 Laylah ***** válasza:

Laylah


Nem hinném :) szerintem inkább személyiségfüggő.

2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!