Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a lány? (Kérdés bent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, de bizonyos okok miatt csak hetente 1-3 alkalommal tudunk találkozni (még).

Majd minden nap beszélünk neten, de valami nem stimmel.

Ha egy kicsit csendben maradok, vagy fárattabb vagyok és lassabban írok, de sok esetben csak úgy, mindig rákérdez, hogy valami baj van?

Utána jön 30 perc magyarázkodás, amit ugyan nem unok hiszen nagyon szeretem, de nagyon kezd zavarni.

Azzal jön állandóan, hogy őt mindenki csak kihasználta, bántotta, becsapta.

Mindig és minden percbe bizonygatnom kell, hogy nagyon szeretem, pedig nem adtam rá okot, hogy kételkedjen.

A történethez hozzá tartozik, hogy mindketten házasok vagyunk (még), de egymás mellett képzeljük el a további jövőt (legalább is én mellette).

Mikor belekezdtünk, tudtuk hogy nagyon nehéz lesz, és kell egy kis idő, míg az életünk összekötjhetjük.

Állítása szerint szerelmes belém, és úgy szeret ahogyan én őt.

Felmerült bennem már az is, hogy magában nem biztos, mert őt ostromolják a pasik, és ezt próbálja rámvetíteni.

Személyes találkozások alkalmával nincs semmilyen probléma, ezért értetlenül állok előtte.

Szerintetek mitévő legyek?


2012. febr. 23. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23 évesen házas? Mármint én 24 vagyok, és nyáron megházasodom. A furcsa inkább, hogy ilyen korán házasodott és már el is válik. Miért ment férjhez? Teherbe esett?
2012. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó pár ok megfogalmazódott bennem amikor olvastam a történetedet:) pl házas vagy. Szerinted nem jut eszébe, hogy este a pároddal bújsz ágyba? vele kelsz? közösek a napjaitok, és minden más? Ez igaz lehet rád is. Ha szeret nehezen viseli. Neki mi jut? hiszen nem tudod hívni. Marad az a pár óra chat amikor lopva tudtok váltani pár szót, feltéve ha már elcsendesedett a világ. azt írod 1 hónapja ismered. Valóban ismered? Ennyi idő alatt nem ismeri meg az ember a másikat. Jó tud sok dolgot róla, de közel nem mindent. Szerintem ennyi idő kevés ahhoz, hogy felrúgjatok két házasságot. Valaki írta azt itt, hogy egy nő biztonságra vágyik, és ezt a biztonságot megtudod adni? Egy válással szétmegy a vagyon , minden. Lesz hol laknotok? És még egy dolog ami eszembe jutott ki mennyi időt töltött chaten. Az egy más világ, egy virtuális élet. Tudom milyen én is jártam sokáig ilyen oldalakra. Szóval ha ezeket átgondolod, akkor megérted, hogy hiába a sok bók kételkedni akkor is lehet. Egy ilyen oldalon egy nő 5 perc alatt 100 bókot kap, csak hogy a bugyijába nyúlhassanak. Ha viszont komolyan gondolod vele légy türelmes ,és kitartó, adj magatoknak időt:)) Sok sikert én szurkolok nektek:))
2012. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!