Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, hogy a 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy a 14 éves húgomnak több pasija volt, mint nekem?! 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rád nézve egyáltalán nem gáz, de így, hogy a hugod a 2. barátjával jött össze, még rá nézve sem igazán gáz. Egyszerűen így hozta a sors!
2012. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Zsigulee ***** válasza:
Szerintem nem gáz az.Tudod jobb egy igazi,mint száz hamis.
2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség,hanem a minőség a fontos...abban is a hugi lenne nyerő? Miért nem tudtál azóta bepasizni?
2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az gáz, amit a mai 14 évesek csinálnak. Inkább vigyáznod kéne a húgodra, mert a 15 éves kiscsajok már azzal dicsekednek egymásnak, hogy melyikük szexelt előbb.

19 évesen még nekem sem volt sok pasim,, mára megtaláltam az igazit, pedig addig azt hittem, hogy reménytelen vagyok.

Ha meg a te húgod nem olyan, mint a mai tini ribancok, akkor meg nem kell aggódnod, ezek még csak amolyan gyerek szerelmek.


22L

2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz, de nem neked.
2012. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát ha a húgod fűvel fával összefekszik és úgy volt több pasija akkor az neki gáz.

De am ez meg nem lóverseny hogy jaj kinek lesz most több pasija neki vagy neked.

Hidd el neked is kifog majd alakulni minden csak türelem.

2012. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem gáz.

Én 20 éves vagyok,még szűz. Az öcsém 17 de már 3 csaja is volt,és mindegyikkel le is feküdt. Folyton piszkál emiatt.

Az a baj,h kisfiúnak tart mindenki,az öcsém sokkal férfiasabban néz ki.

2012. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem az a gáz, hogy neki annyi pasija volt
2013. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!