Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csajnak van pasija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak van pasija, akkor a többi pasi már emberszámba sem veszi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?
2012. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
barátként vagy hogy érted?
2012. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Normálisvagy? ***** válasza:

Ezt nem értem! Kifejthetted volna részletesebben is!

Nyilván, ha egy csajnak van pasija akkor másik fiúra nem fog úgy nézni..., ha meg igen akkor az már nem teljes értékű kapcsolat!

Szóval nem tudom, hogy mit is akartál ezzel kérdezni...

2012. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

de!

attól még elég sok pasinak tetszik...


és hát létezik ilyen kor 3 fajta pasi!

1. akinek nagyon tetszik és féltékeny, de soha nem merne közeledni ezért inkább nem is érdekli

2. akinek nagyon tetszik és próbál kezdeményezni és akár kezdeményezget is nála és ha egy időn belül ad valami jelet a nő akkor akár küzd is érte h hátha elhagyja érte a párját

3. annyira nagyon nem tetszik neki ezért haverok maradnak

2012. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Hozzám mindig, és szinte tényleg kivétel nélkül akkor jönnek a jelentkezők, amikor én mással akarok lenni. El nem tudom képzelni miért, de így van.

Egyszer egyébként megválaszolhatná ezt is valaki :)

2012. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó!

Bármilyen fura ez is féltékenység! féltékenyek arra hogy ezt a csajt megkapta az a pasi és nem ők...csak ők meg nem mertek lépni és mindig akkor döbben rá az ember h neki kell a másik ha már elment avagy lett valakije...

2012. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na de kérlek, olyanok jönnek oda, akiket életemben nem láttam és ők sem láttak engem. Volt hogy kézen fogva mentem a párommal az utcán, odajött egy pasas és megkérdezte van-e esélye. Előtte pedig sosem találkoztunk, szóval nem hiszem, hogy elhibázott döntésnek érezné.

A féltékenységben viszont lehet valami, na de pont rám? Annyira nem vagyok nagy dobás :)

2012. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tudom! :)

De hidd el az idegeneknél is így van akiket nem ismerünk!


Meglátják h úúú az a csaj foglalt, a büdös fr@ncba...na nem baj azért megpróbálom háátha... :)

Ez féltékenység!

És féltékenység nem csak akkor lehet ha 2 ember szereti egymást vagy hogy ha párocskát alkotnak..

2012. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem neked, egyébként rém bosszantó a dolog :D

Kellemetlen helyzet, mert ugye ha valakivel párkapcsolatban vagyok, akkor tényleg szerelmes vagyok, de ettől függetlenül gyűlölök megbántani másokat, így pedig kénytelen vagyok, mert ugye elutasítom őket, ami nem kellemes dolog.

2012. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát kellemesnek sosem kellemes....


sajnos nem mindenki van ugy ahogyan te, hogy ha párkapcsolatban van akkor feltétlenül szerelmes, de mondjuk azt hogy nagyon szereted és sosem hagynád el..mert az szerelem egy állapot féle, és hát sokan vannak úgy hogy húúú ha egy olyan személy jön akkor elgondolkodnak h tuti h jó a kapcsolatom és tuti h ezt akarom....


sajnos sokan nem kifejezetten azért vannak együtt valakivel mert odáig vannak érte...hát ilyen az élet...


és sokan gondolják azt h attól h van valakije még van esélye...és hát sok helyen van is...

2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!