Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerettessem ki magamból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem ki magamból?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem őt ( szerelemmel ), ő viszont igen ( nagyon is... ).


Hogyan tudnám magamból "kiábrándítani"?


2012. márc. 18. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmondtad már neki, hogy Te nem érzel iránta semmit ?
2012. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sehogy. majd elmúlik neki. ha kiábrándítod magadból, azzal fájdalmat okozol neki, hazudnod kellene, stb. csak mondd meg h nem lehet köztetek semmi sem sajnos, és innentől már az ő harca. de ne tedd nehezebbé :)
2012. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, igen, és úgy van vele, hogy "majd kialakul" bennem. De nem fog...
2012. márc. 18. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
szakíts vele ennyi... ne húzzátok egymás idejét, ő neki olyan kell aki viszont szereti, te nem tudod, add meg másnak a lehetőséget, és magadnak is hogy olyannal légy akit szerelemmel szeretsz, ennyi, tegyél pontot a végére, hidd el elég kiábrándító lesz
2012. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd még jobban tönkre.


Ne kiábrándítani akard, közöld vele, hogy hagyjon békén téged, végleg.

2012. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ha barátsággal közelítesz felé, akkor reménykedni fog. Ahogy előttem is írták, zárd le, ne keresd és ne találkozz vele. Neki is jobb, ha hamar más felé tud fordulni.
2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
milyen pihentagyu emberek járnak ide te jóisten ... kovacsolas a koranaja az egész marhasagnak... szegény lány 1 választ sem kapott a kérdésre és bizony vannak nehéz esetek amikor tényleg nem érti meg hogy le kéne kopnia. ha mással fogsz randizni és tényleg nehéz eset akkor elkezded őt egy időzitett bombává alakítani aki elsősorban önmagára veszélyes a második te vagy. a lekoptatást neked kell kiagyalni mindenesetre amit nem szeretne látni hogy te csinálsz az hogy elhagyod magad nem törődsz a saját sorsoddal és nem érdekel semmi a világon legkevésbé ő nem
2012. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"milyen pihentagyu emberek járnak ide te jóisten"

:))) Taníts minket, Mester!! :DDDDDDDD

2012. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
látszik hogy buta vagy és ezt tudod is mivel el is viccelődöd ezt magadnak pedig nem vicces :) csak olyant mondtál amit már tudott vagyis.. nem olyant amit már írtak a csaj lehet hogy azért írta ki a kérdést mert nehéz esettel van dolga és nem fog lekopni a te roppant hasznos válaszodtól hogy hagyd békén és másfelé néha majd... sok minden megeshet csak 1 nem. a te válaszod nem lehet hasznos (vagy nem hasznosabb mint a többié)
2012. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"szegény lány 1 választ sem kapott a kérdésre"


Honnan veszed, hogy lány vagyok? xD

2012. márc. 18. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!