Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kiűzni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiűzni magamból ezt az idétlen feltételezést, anélkül, hogy zátonyra futna a kapcsolatunk miattam?

Figyelt kérdés
Közel két éve vagyunk együtt a párommal. Minden szuper, tényleg, szeret és én is szeretem. Kapcsolatunk elején úgy indultunk, hogy ha valami nem stimmel vagy érdeklődünk más iránt, időben szólunk egymásnak. Most már ott tartunk, hogy a közös otthonunkat építjük, illetve már "csak" a bútorvásárlás van vissza. Megmérgezte a szívemet, hogy a legjobb barátnőmék is pont így indultak neki a kapcsolatuknak, most pedig szakítottak, mert a srác megcsalta. Az én páromnak esélye sincs, minden időt együtt töltünk, a munkahelyünk is egy. Viszont nem tudom, hogy tudnám ki űzni a fejemből ezt a bizonytalanságot, hiszen legbelül tudom, hogy nem csal meg. Vele is megbeszéltem már, és nagyon fájt neki, hogy "nem bízom benne". Többször pedig nem szeretnék előhozakodni a dologgal, attól félek pont emiatt taszítom el magamtól. Mit tehetnék?
2012. febr. 7. 07:07
 1/4 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nézd, te nem vagy a barátnőd, és a párod nem a barátnőd

pasija. 4 külön emberről beszélünk. Neked a párodban kell

biztosnak lenni, és nem a barátnőd pasijának a hülyeségén

agyalni. Ne úgy nézd, hogy nincs esélye megcsalni, hanem

hogy nem akar megcsalni...

2012. febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:
Jó szex... mennyiség és változatosság. Ha megvan vélhetően nem lép félre, szerintem ez ilyen egyszerű :)
2012. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Macs, köszönöm, igazad van, jó ezt pártatlan embertől hallani/olvasni.
2012. febr. 7. 07:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Menta, köszönöm Neked is, ebben is van valami, de mi egy fárasztó nap után ha csak összeölelkezve alszunk el, az is boldoggá tesz, mert együtt vagyunk! Amúgy a szexel sincs gond, köszönöm a választ!
2012. febr. 7. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!