Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » His apróságokat a kedvesemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

His apróságokat a kedvesemnek? Mit? Hogyan?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben kicsit sokat veszekedtünk, és szeretnék egy kicsit kedveskedni neki. tudnátok ötleteket mondani? nagyon megköszönném :)

2012. márc. 15. 06:29
 1/4 anonim válasza:

Mindenképpen saját magaddal ajándékozd meg. Gondolok itt olyan közös programra, ahol újra "egymásra találtok". Ez olyan alkalom legyen, ahol tudtok beszélgetni. Hosszú hétvége, jó idő: Kopaszi gát biciklivel körbejárni, vagy csak szimplán a jó időben tekerni egyet.

Ha nem budapesti vagy akkor egy séta/kisebb túra a közeli hegyen/erdőben.

Menjetek valami tópartra ebédelni, közben nézzétek meg, hogy hogyan ébred a természet.

Kultúrprogramként múzeum, kiállítás különböző regionális rendezvények.

A legolcsóbb/legegyszerűbb, ha otthon készülsz/készítesz valami olyasmit amiről tudod, hogy fontos számára. Járj a kedvében.

2012. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pl észrevehető helyre rakhatsz kisebb ajándékokat.. egy szál virág, csoki, vagy egy pár fülbevaló - persze nem a legdrágábbat :) - vagy bármit amit szeret:) legelőször elég ha egy szív alakra vágott cetlire ráírod h szeretlek :) vagy te vagy a legfontosabb nekem a világon:D én ilyenekre gondolok:) remélem tudtam segíteni
2012. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nála vagy, hagyj magad után apróbb dolgokat. (akkor is ha eggyütt éltek) Például egy cetlire ráírni hogy szeretlek, vagy ilyesmi, és hagyd olyan helyen amit akkor talál meg mikor már emlentél :) vigyél neki ágyba reggelit, esetleg pár romantikus sms :D
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj most látom hogy előttem ugyanazt írták elnézést...akkor nem csak nekem ismerős a dolog :DD
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!