Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolhatok a barátom elõl apróságokat?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, mindenkinek van magánélete amit nem szeretne megosztani még a barátjával/barátnőjével sem.
2011. jún. 29. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Régi kapcsolataimban volt, pedig nem keveset voltunk együtt (6,3 év) de a mostaniban, (1,5)nincs semmi amit a párom ne tudna, de tényleg, SEMMI.

Te konkrétan mire gondolsz? MIt szeretnél eltitkolni?

2011. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elégbaj,ebből jönnek elő a gondok.
2011. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
attól függ milyen titkok.
2011. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gratis30 ***** válasza:
A párommal nálunk mindent megbeszélünk a legutolsó kis apróságig, mert szerintem a titkolózás sok veszekedést tud szülni. Én elmondom, hogy mikor , hol vagyok , mit csinálok, de egy jó családi progi az is ha elmeséljük a napunkat egymásnak vacsi közben. Én javaslom, hogy ha megbízol a párodban és nincsen titkolnivalód ami nem fér bele egy kapcsiba no és hosszútávra tervezel ne titkolózz.
2011. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gratis30 ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék, hogy nincs sok felesleges kérdés sem , mert megbízunk egymásban. Pl.: hol voltál, kivel és mit csináltál. Egyszerűen szükségtelen a másikat nyaggatni, mert úgyis megbeszéljük.
2011. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy vannak apró titkok, amiket nem osztunk meg a párunkkal. Persze nem arra gondolok, hogy pl. van 3 gyereked, és azt nem mondod el :)
2011. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 B.angel ***** válasza:
mert szerintem a titkolózás sok veszekedést tud szülni.--> itt van az igazság!!!
2011. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem mennék bele, hogy mit titkolok elõle,de tényleg nem nagy szám,de õ tudni akarja mindenféleképpen..
2011. jún. 30. 10:42
 9/10 B.angel ***** válasza:
Nézd, te érzed, hogy fontos-e neked annyira, hogy mégiscsak elmondod neki. Ha tudni szeretné és nem nagy cucc, akkor ... szerintem érdemes elmondani. :) De te döntöd el.
2011. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 synyster93 válasza:
nekem sem mondta el a barátnőm az apróságokat és egyszer valamin összevesztünk és mindent hozzám vágott ezért szakítottunk szerintem jobb ha elmondod neki.. jobb őszintének lenni..
2011. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!