Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinálnál ilyen apróságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálnál ilyen apróságokat egy csajjal, aki nem tetszik neked?

Figyelt kérdés
Pl,amikor sírtam,letörölte a könnyeim,vagy mikor csokit evett,a számba adott egy darabot. Mindig megcsikiz,meg tök jol elhülyéskedünk... Mindig probálja kitalálni,hogy milyen színü a melltartom,meg ilyesmik. De vajon ezt csak haveri alapon csinálja,vagy neki is tetszem? Elhívtam egy talira,igent mondott,de nem tudom,hogy akarna e többet barátságnál,vagy egyáltalán tetszem-e neki.
2009. aug. 13. 17:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
szerintem utál is így éli ki mazochista hajlamait :D:D:D
2009. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
egyértelmüen utál sztemis :D viccet félretéve sztem kedvel, és tetszeni biztos tetszel neki, de azt h akarna e többet, azthiszem azt mi sem tudhatjuk
2009. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne menj el a talira mert ha ilyen dolgokat csinál veled akkor tuti nagyon rühelli a képed, legszivesebben végezne veled....
2009. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű, hogy tetszel neki.
2009. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Teccő. :-)
2009. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi,én is igy gondoltam. :) Csak valamit elfelejtettem. :( Hogy ő régebben elmondta,hogy egy másik csaj tetszik neki... Meg én is elmondtam neki,hogy ő tetszik nekem,de nem érdekelte. :'( Mintha meg se hallotta volna. :'( Akkor mégse tetszem neki?
2009. aug. 13. 17:32
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy tetszel neki, csak lehet hogy fél, és nem mer kezdeményezni vagy akármi.

Sok sikert, én drukkolok nektek.;))

És szerintem elég sok ember drukkol nektek innen.:D

2009. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
ha akkor más kellett neki,azért nem kellettél te.még az is lehet,hogy rendes érzelmes és nem akart kétfelé kavarni.az idők változnak.ha most mindketten akarjátok mért ne? légy bátor!
2009. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor vette észre, hogy a világon vagy és a másik nemhez tartozol, amikor közölted vele, hogy neked ő teccik. És azóta ezek szerint nagyon is bejösz neki...vagyis izé...utál :P
2009. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te, hát persze, hogy tetszel neki. Ez elég egyértelmű.
2009. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!