Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinálnál ilyen apróságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálnál ilyen apróságokat egy csajjal, aki nem tetszik neked?

Figyelt kérdés
Pl,amikor sírtam,letörölte a könnyeim,vagy mikor csokit evett,a számba adott egy darabot. Mindig megcsikiz,meg tök jol elhülyéskedünk... Mindig probálja kitalálni,hogy milyen színü a melltartom,meg ilyesmik. De vajon ezt csak haveri alapon csinálja,vagy neki is tetszem? Elhívtam egy talira,igent mondott,de nem tudom,hogy akarna e többet barátságnál,vagy egyáltalán tetszem-e neki.
2009. aug. 13. 17:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát ugy néz ki,hogy mégse tetszem neki. :'( Írtam neki smst,de nem írt vissza. :(
2009. aug. 14. 22:43
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Valami változás tegnap óta?Kíváncsi vok,hogy haladsz!Drukkolok!
2009. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem,semmi. Nem válaszolt az smsre,mostmár biztos,hogy nem érdeklem. :'( Gondolkoztam rajta,hogy írok neki megint,de hát nincs értelme. :S
2009. aug. 15. 23:02
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki
2009. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
és arra még nem gondoltál h nincs pénz a kártyáján??:/ sztem probálkozz:)
2009. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
30asok vagyunk,ha nem lenne pénz a kártyáján,küldene visszahivos smst. :S Bár a mulkor mondta,hogy elég elfoglalt,és még egy kicsit reménykedek,hogy csak nem ér rá,mert iwiwen se volt fenn 1 hete,pedig van neki otthon net...
2009. aug. 15. 23:11
 17/27 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem,hogy holnap írok neki. De mégis mit? :(
2009. aug. 16. 01:16
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű "Miért nem válaszoltál? :(" lehet elég.
2009. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha a melltartód színét találgatja akkor már sok variáció nem lehetséges, meg amúgyis tutira tetszel neki.
2009. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha elmentek sétálni az jó ötlet. Semmiképp se mozi, színház mert ott csak ücsörögni lehet. szervezz valami jó programot 20ára. Majd a tüzijátékalatt feküdjetek ki egy rétre ha lehetséges, fogd meg a kezét, vagy csak te is simogasd meg az arcát valamikor.Lehet csak barátként tekint rád, ne rontsd el szexel, ha mindketten jól érzitek magatokat, simi, tapi belefér aztán majd meglűátjátok hogy alakul, de ne felejtsd, ha egyszer szakítotok, sose lesz olyan mint most, nem fog hozzád bújni,nem mondja el bánatát titkait...vége lesz
2009. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!