Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudok vásárolni a kedvesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok vásárolni a kedvesemnek félbe tört szív alaku nyakláncot aminek a másik felét én örzök?

Figyelt kérdés
Kérem konkrét helyeket mondjanak! (Budapesti vagyok!)
2010. dec. 11. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Azték silver, pl?

[link]

2010. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2010. dec. 11. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
XIV. ker. Sugárban az első emeleten. Ahogy a mozgólépcsőről lelépsz, bal kéz felől a leghátsó bódénál, vannak kirakva kisebb, nagyobb, ezüst félbetörhető szívmedálok. :)
2010. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ékszerésznél.
2010. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak könyörgöm, ne kelljen feltétlenül hordania. :D

Őrizgetni oké.

2010. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. :D Megmagyaráznád?
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acel ***** válasza:
Én egy primitív megoldást mondok, csak egy kés kell hozzá: vágd félbe az arany is fém vágható!
2010. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13:07-es vagyok, megmagyarázom.

Csak saját előítéletből beszélek :)

Egyszer majdnem kaptam egy ilyet, de szerencsére időben közbeléptem. Megvetem az ilyen fölösleges csecsebecséket, nem amiatt fogok hőséges maradni és szeretni, mert a nyakamban lóg egy klisé. A másik, hogy soha a k*rva életbe nem hordanék egy félbe tört szívet a nyakamban, max eltenném valahova.

Mondom, ez az én véleményem semmi közöm hozzá, hogy másoknak tetszik-e.

2010. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hé utolsó! Én kaptam a barátomtól félbe tört szívet. És én örültem neki. Van igazság abban amit mondasz, de jolesik az ember szívének, hogy ha van egy jelkép a nyakadban. Olyan, mint házasságkor a gyűrű.
2011. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!