Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek neki nyakláncot?

Figyelt kérdés

Hali, a bnőmnek szeretnék kedveskedni valamivel (csak úgy), szerintetek ha veszek neki egy szép nyakláncot annak örülni fog?(Nem bizt h hordaná)

És ha igen akkor simán becsomagolva adjam oda neki vagy csomagoljam ki és tegyem a nyakába? (Ha igen hogy?)

Első barátnőm.. :D

14/f


2011. ápr. 13. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos tőled! Szerintem akár becsomagolva akár kicsomagolva a nyakába teszed, mindkét verziónak nagyon fog örülni!

Irígykedek:)

22/L

2011. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet, mert lehet, hogy nem tetszene neki és nem hordaná, akkor meg nincs értelme megvenni, de ha még is, akkor add oda neki, hogy ő bontsa ki és ajánld fel neki, hogy segítesz. :)
2011. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csakúgy, nyakláncot?

jön a szülinapja vagy névnapja akkor meg agyalhatsz hogy mit kéne neki venni

inkább hívd meg egy fagyira vagy moziba csakúgy!

szerintem

2011. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ékszert venni nagyon kényes kérdés amúgy akármilyen korban is. Lehet, hogy nem célszerű ezzel kezdeni, ám ha jól választod ki a nyakláncot, lehet, hogy sikered is lesz vele.


Olyan ékszert vegyél neki, amilyet amúgy is hord. Ha bizsukat hord, csak bizsut vehetsz neki, ha értékesebb ékszert, akkor bizsut ne vegyél neki, ennyi idősen még talán mást se. Ha bőrnyakláncot hord, akkor bőrnyakláncot kell venni, ha műanyagot, akkor műanyagot.

Ha bizsut hord, de te értékes nyakláncot veszel neki, akkor az akár rosszul is eshet neki, vagy nem hordaná, mert nem az ő stílusa.

Szép gesztus, de én inkább más ajándékot adnék a helyedben, pl egy plüssöt, vagy akármi. Ennyi idősen ez a legjobb szerintem.

2011. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban nem az a lényeg h a másik félt h halmozod el ajándékkal. Hát ha nagyon ismered az izlését vegyél neki nyakláncot. Habár csak ugy nem látom értelmét.. mondjuk ha pl évfordulotok vagy szülinap névnap vagy vmi lene akkor azt mondom h oks. De így nem sok értelmét találom. Szerintem becsomagolva ad neki oda hagy nyisa ki és kezdjen el olvadozni h milyen szép és h milyen rendes vagy aztán lehet h megkér h segitsd neki feltenni, ha nem akkor ajáld fel h felteszed neki.
2011. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

végre egy pasi aki csak úgy is kedveskedik. szerintem simán vehetsz neki egy nyakláncot.

2000ft-nál nem hiszem h drágább lenne és elhívná moziba ugyanott tart.

kérdezd meg egy barátnőjét vagy vidd be egy boltba ahol ékszerek vannak és akkor majd puhatolózz:)

2011. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!