Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? :/

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és eddig nem sok jutott a párkapcsolatokból, de egyre inkább "hiányzik", ha lehet ezt mondani. Hiányzik az a valaki. Igazából tuti velem van a baj hogy nem kezdeményezek, pedig szerintem nem nézek ki rosszul, tudok komoly lenni ha kell de "h*lye" is, gitározok, kondizok, szóval odafigyelek magamra, meg ilyenek.

Nem tudnak érdekelni a h*lye p*csák, akiket ismerek azok kb 3/4ede túl komolytalan. Szóval nem csak rajtam múlik, csak nem találom azt a bizonyos valakit. Vagyis mostanában rájöttem, hogy lehet, megtaláltam, de hiába, összejött mással mielőtt akármit csináltam volna.

Én vagyok túl kritikus, észre kéne vegyek másokat is? Túl fiatal? Bátortalan? Vagy mi a baj velem, egyszerűen csak bal**sz vagyok? Mostmár komolyan nem tudom.


2012. márc. 14. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy bátortalan vagy... balf@sz akkor leszel, ha sokszor elszúrod, és hülyeségeken csúszol el
2012. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ajjajj ha te azt tudnád...holnap reggel megírom neked, most már nem mert nem fogsz tudni aludni utána
2012. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne legyél ennyire kétségbe esve, a szerelem nem magától jön, és lehet, hogy ha beledöglesz sem találod meg azt a lányz akivel igazán egy húron pendültök. nem ismerlek, bárr ebből a leírásból nem hinném, hogy akármi baj is lenne veled. végre egy fiatalabb srác akit nem hülye agyonsminkelt hiperérzékeny plázap*csák érdekelnek. érthető, hogy vágysz a szeretetre, de ne várd azt, hogy 1nap 1 hónap esetleg 1 félév alatt megtaláljon az a lány.
2012. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
írd le nyugodtan ettől nem lesznek nyugtalan álmaim..^^ ezvan :D
2012. márc. 14. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:

balf@sz akkor lennél,ha a hibáidból nem tanulva,mindig ugyanazt a marhaságot csinálnád.

nem vagy szociális.

vagyis legyél a társaság középpontja,alfahímje,irányítója.

az meg,hogy magadra figyelsz igen kevés.

ha nőzni akarsz,akkor a társaságra kell figyelned és mozgatnod.

2012. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
najó értem én, de nem éreztetek olyat, hogy vágytok a szerelemre? hogy legyen valakitek, akivel találkoztok minden nap, akivel mindent megoszthatsz, aki szeret mert te vagy te és viszont. Plusz a testi kapcsolat sem "hátrány". Szóval ez a feeling, hogy nincs senkim (most a vad fruttik-nekem senkim sincsen jut eszembe) ez nagyon nemjó..
2012. márc. 14. 22:27
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsónak meg pont ezaz hogy nem akarok ez az alfahím lenni nekem nem olyan lány kell akinek az alfahímek jönnek be.. persze szoktam bulizni járni szeretek is, nem vagyok otthonülős egyáltalán, stréber sem megy ilyenek, de akkor is
2012. márc. 14. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem bátortalan vagy..:D és talán rossz helyen keresel:S 14L
2012. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kérdés, hol a jó hely? és hogy megtalálom-e a végén azt a valakit?... ^^
2012. márc. 14. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
8asvagyok.:DD talán még az is hogy általában a normálisabb lányok már egyből minősitik a fiukat:S mert nagyon sok fiu olyan csak a szex kell normális kapcsolat nuku,meg hogy ugye a k*rvák kellenek nekik akik egyből oda adják magukat.. hát énnem ilyen vagyok:S nem kellenek a páwák. ezért mindig megkapom h rondavagyok:DD
2012. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!