Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érez így, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így, vagy csak velem van a gond?

Figyelt kérdés

(Lehet,h úgy fog hangozni,mintha én pénzéhes lennék,stb,de egyáltalán nem így van! Egyetemista vagyok,a szüleimmel lakom,nincs állandó keresetem,csak az ösztöndíj,ami nem sok.A párom idősebb tőlem,már régóta dolgozik.)

Nemrég volt Valentin-nap,amit ki nem állhat a barátom,gyűlöli,mert csak a pénzről szól,stb...szóval Valentin-napra nekem egy szál virág se jár. Most volt nőnap,erre sem szoktam semmit kapni, most nagy meglepetésemre kaptam bonbont...az ő kedvencét,aminek több,mint a felét ő ette meg(nem sajnálom tőle,nem ez a lényeg! miután átadta,mondta is,h azért vette,h ő is egyen). Hétvégén lesz a 4. évfordulónk.Én már megvettem neki,amit szeretett volna. Az egyik ajándékról tud,mert magának akarta eredetileg megvenni egy hónappal ezelőtt,de mondtam,h mi lenne,ha én venném meg neki az évfordulónkra,és persze örült neki,a másik dolog meglepetés,szerintem már el is felejtette,h mutatott vmit,aminek örülne,de magának nem veszi meg. Én örömmel ajándékozok mindig,év közben is szoktam ajándékokkal kedveskedni neki nemcsak alkalmakkor,sőt többet költök rá,mint magamra. Tegnap viszont megkérdezte,h nem baj,ha ő nem vesz nekem semmit,mert ÉN nem mondtam,hogy mit vegyen,ő meg nem tud venni nekem semmit....a válaszom persze az volt,h nem baj,de közben rosszul esik!A barátnőim mutogatják,meg mondogatják mindig,h miket kaptak a párjaiktól,én is mindig töröm magam,h örüljön,ő meg állandóan talál kifogást,h miért nem vesz nekem semmit. Az első 2 évfordulóra virágcsokrot kaptam,tavaly semmit,mert "nem volt pénze". (Mint írtam,dolgozik,és nem havi 20000ből gazdálkodik,mint én)

Lelkiismeret furdalásom van,mert így leírva olyan,mintha azt várnám,h egy csomót költsön rám,pedig nem,mert én egy apró meglepetésnek is nagyon örülnék,de még azt se kapok.


2012. márc. 13. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a sóhert :/ Majd a gyereketeken is így akar majd spórolni?


Amúgy mennyit keres netto és Pesten laktok vagy vidéken?

2012. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hány éves a pasid? amúgy nem sok jósolok nektek ezek után. sztem egy olyan idősebb pasi, aki tényleg szeret az nem sajnál tőled semmit, főleg ha még saját keresete is van.

nyilván nem azt mondom, h költsön 5ezres ajándékokra, meg felesleges dolgokra, de én annak is örülnék ha néha hozna pár szál virágot, vagy csak szaggatna vki kapuja elől:Dm vagy kér öreg néniktől, biztos szívesen adnak neki ingyen is a kertből pár szálat, ha becsönget.

én sosem kaptam egyik pasimtól sem, nem jelentettem nekik annyit, h még virágot is kapjak. de én a helyedben elgondolkoznék, h kell-e ez neked. ez is egy jel.

2012. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de az én volt barátomnak sokáig nem volt munkája és mégis valahogy mindig összehozta,legalább alkalmakkor,még ha nem is volt olyan nagy ajándék.

persze azt megértem,ha még nem kapta meg a fizetését,és később adja vagy ilyesmi..de az hogy semmit ne vegyen soha,még egy 200ft-os virágot se..

2012. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érzi, hogy az ajándékozás felületes dolog és az számít ami mögötte van. Ha megmondod neki, hogy neked jól esne ennek ellenére is, akkor biztos be fog szállni.
2012. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!