Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor velem van a gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor velem van a gond, vagy jogtalanul akadt ki?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy sráccal, akivel elég jól elvoltunk, de nem engedtem, hogy lesmároljon. Puszi, ölelés ilyenek voltak, csak egyszerűen nem értem, hogy miért kell mindent elsietni, most találkoztunk először így baráti körben, és miután mondtam, hogy még nem szeretném, utána már hozzám se szólt, oda se jött elköszönni..
2012. márc. 11. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

mert félreértett téged, ami egyáltalán nem volt nehéz!!


ölelések simogatás puszika...:) ez pár pasinak elég ahhoz h félreértse a helyzetet..

2012. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi van, hogy mint a ketten 20 év alatt vagytok!!

És én ehez nem is fűznék többet.

................

2012. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt hitte nem érdekel téged azért nem engeded
2012. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!