Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm szakított velem, de nem tudom h miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik nap kaptam a fiúmtól egy üzenetet amiben szakított velem de indoklás nem volt. Felhívtam de mindig kinyomott. Elmentem hozzá de nem nyitott ajtót közbe hallottam h szól a kedvenc zenéje. Összefutottam vele a kajáldába de rám se nézett. Mi a fenét csináljak?
2012. márc. 14. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit ő veled.Szard le!!
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ekkora büdös paraszt, hogy azt se képes megindokolni, hogy miért szakít veled, annyit se érdemel, hogy leszard. Úgyhogy felejtsd el. Gyáva kis bunkó.
2012. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem vigasztald meg magad velem!
2012. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egy köcsög volt még arra sem volt képes hogy a szemedbe mondja csak egy üzenetet írt. .te meg még rohangálsz utána ? nem érdemli meg... :/ ne alázkodj meg akármennyire is szereted.. mert nem érdemel meg
2012. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mac8! :D nem akarok új kapcsolatot köszi! de azért köszönöm mindenkinek a többi tanácsot :) én nem rohanok utána csak tudni akarom az okot, hogy legalább tudjam mi az amibe hibáztam.
2012. márc. 14. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot én sem :-P :-D ;-)
2012. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hibáztál is valamiben, ezzel amit a fiúd művel, tuti felülírja a mostani bunkóságával, szóval ne rágódj rajta. Aki ennyire nyomorék, hogy azt se képes a szemedbe mondani, hogy miért, nem érdemel szerelmet. Majd vele is meg fogja ezt csinálni egyszer valaki, ne félj.
2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1.) Bunkóság egy rövid üzenetben elintézni a szakítást

2.) Érthető, ha magyarázatot szeretnél, de ne alázd meg magad azzal, h koslatsz utána!

3.) Szard le! Aki ekkora seggarc, az nem érdemel mást.

2012. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! :) Mac8 még nem voltam úgy senkivel és még nem is akarok, szóval... :P
2012. márc. 14. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Upsz! Bocs! Akkor részemről is tárgytalan! :-*
2012. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!