Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm szakított velem, de nem tudom h miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik nap kaptam a fiúmtól egy üzenetet amiben szakított velem de indoklás nem volt. Felhívtam de mindig kinyomott. Elmentem hozzá de nem nyitott ajtót közbe hallottam h szól a kedvenc zenéje. Összefutottam vele a kajáldába de rám se nézett. Mi a fenét csináljak?
2012. márc. 14. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Aki ekkora segg, annak nem kell lesüllyedni a szintjére. Egy ilyen egyáltalán azt sem érdemli meg, hogy hozzászólj. Remélem majd vele is így bánnak el egyszer.

Nagyon ki tud akasztani az ilyesmi. Nem a szakítás, az hétköznapi dolog, amiatt senkit nem kell utálni, de hogy még meg sem indokolja, sőt, még csak ne is személyesen tegye! Ennél aljasabb módon nem is intézhette volna.

Velem ugyanez történt pár éve. A mai napig nem tudom biztosan, h mi volt a baj, bár vannak tippjeim. Nagyon nehéz ezen továbblépni, hiszen a bizonytalanság, nagyon nyomasztó, és észre sem veszed, de azon fog járni az agyad, hogy hol ronthattad el. (de én már magam részéről rájöttem, ott rontottam el, hogy szóba álltam azzal a tetűvel)

Ha nagyon izgat a dolog, esetleg kérdezd meg ismerőseit, vagy közös ismerősöket, de egy ilyen paraszt ennél nagyobb figyelmet nem érdemel.


22L

2012. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h megmondta, h vége. Velem úgy szakítottak, h nem mondtak semmit, csak lelépett a srác szó nélkül.Napokig nem tudtam mi van...mire rájöttem.
2012. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!