Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben az esetben? (18F,15L)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek egész nap rossz hangulata volt. Megpróbáltam felvidítani, de nem sikerült. Amikor kikísértem utánna a buszmegállóba, megkérdeztem tőle, hogy jön-e a péntek, erre mondta, hogy nem akar jönni, meg alig szólt valamit, stb, este amikor feljött msn-n, elkezdtünk beszélni, de utánna alig írt vissza, és utánna kaptam egy ilyen üzenetet:

"UTÁLLAK utálok mindenkit UTÁLOM AZ EGÉSZ VILÁGOT ELEGEM VAN HAGYJ BÉKÉN"

pedig aznap jópárszor a szemembe mondta, hogy szeret és látszott is a szemében, hogy tényleg. Utánna egy kicsit még beszéltünk, de a hangneme végig elutasítő jellegű volt. Elköszönt, én megkértem rá, hogy maradjon még egy kicsit, erre meg mielőtt lement volna, törölt fészről :(

Szerintetek ez most mit jelent? :(


2012. márc. 14. 20:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, hát akkor így járt! Az az érrzésem, hogy a barátnőd nagyon nagyon keménynek akar látszani, meg menőnek, hogy itt rinyál, meg 'titkolózik'. De nem az. Te meg mentegeted.

Ha nem akrja elmondani, akkor maradjon is az ő problémája, tehát akkor a dühét se rám vetítse ki, mert jajj szegény picilááány kapott egy cúnya-cúnya pofont átvit éjtelembeeen!

Attól még qrvára nincs joga ilyet csinálni!

Nem tud normálisan kommunikálni? Hát vegyen órákat! Lehet, hogy még sikerélménye is lesz!

2012. márc. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
azóta kiderült, h az a baja, h túlságosan kimutattam, h szeretem :(
2012. márc. 22. 06:31
 23/27 anonim ***** válasza:
Kicsi a kukid a 15 éves leányzó szerint...
2012. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Agydaganata van.
2012. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne izgulj szerintem, mi lassan másfél éve vagyunk együtt (19F 17L) de szoktunk mi is hasonlóan összekapni, bár ennyire azért nem durván :)

van amikor nekem van amikor neki van valami baja és akkor ez van, ha szeretitek egymást mint ahogy mi is akkor ennyiből nem lesz probléma szerintem, majd lenyugszik megbeszélitek és ennyi

2012. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy az a baja, hogy túlságosan kimutatod, hogy szereted, akkor ez a lány nem szeret téged, ezt tapasztalatból mondom, mert pl egyik unokatesóm ugyanezt mondta a volt párjának, és közben titokban megcsalta 2 másik sráccal is, és utána meg megmondta neki, hogy nem szereti, és szakított is vele, úgyhogy szerintem találsz majd ennél a lánynál egy sokkal jobbat, fel a fejjel!


26/N

2012. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem azt mondta, hogy túlságosan kimutatom, hanem azt, hogy megfojtom a szeretetemmel, meg az a gond még, hogy kiakasztotta, hogy "megígérted"
2012. márc. 22. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!