Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben az esetben? (18F,15L)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek egész nap rossz hangulata volt. Megpróbáltam felvidítani, de nem sikerült. Amikor kikísértem utánna a buszmegállóba, megkérdeztem tőle, hogy jön-e a péntek, erre mondta, hogy nem akar jönni, meg alig szólt valamit, stb, este amikor feljött msn-n, elkezdtünk beszélni, de utánna alig írt vissza, és utánna kaptam egy ilyen üzenetet:

"UTÁLLAK utálok mindenkit UTÁLOM AZ EGÉSZ VILÁGOT ELEGEM VAN HAGYJ BÉKÉN"

pedig aznap jópárszor a szemembe mondta, hogy szeret és látszott is a szemében, hogy tényleg. Utánna egy kicsit még beszéltünk, de a hangneme végig elutasítő jellegű volt. Elköszönt, én megkértem rá, hogy maradjon még egy kicsit, erre meg mielőtt lement volna, törölt fészről :(

Szerintetek ez most mit jelent? :(


2012. márc. 14. 20:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
lapát bsrátom. lapát
2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

Azt jelenti, hogy éretlen liba. -.-

Keresgélj a saját korosztályodban! :)

2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

am én sem vagyok egy páva és ő se egy eszetlen liba.

A múltjában sok sebet kapott és elég zárkózott lány, alig vannak barátai és nem csak engem koptatott le ma, hanem két barátját is és összeveszett a szüleivel is

2012. márc. 14. 20:36
 4/27 anonim ***** válasza:
Semmi nem történt! Ez az élet!!! Majd megedzőtsz!
2012. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ehhez lenne valami közöd, úgy értem, erről te nem tehetsz...ilyenkor talán jobb, ha hagyod őt békén egy kicsit, legfeljebb, irogass smseket, de ne ezzel kapcsolatban. amikor lenyugodott, beszéljétek meg, hogy mi történt.
2012. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Képzelem, hogy micsoda pofonokat kaphatott az élettől 15 évesen (feltéve ha nem családi gondokról van szó...pl válás, szülő halála...stb)...:D
2012. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
sokan cikkizték, olyanok támadták hátba, akikben teljesen megbízott, stb
2012. márc. 14. 20:40
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
eléggé hisztérikus lehet a barátnőd általában...:(
2012. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
attól függ mit értünk hisztérikus alatt
2012. márc. 14. 20:42
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem is. ÉS? Még 15 évesen sem lettem volna ilyen éretlen kis izé, h azt csináljam a barátommal, akit elvileg "szeretek".


Kit nem támadtak még hátba? Nem siránkozni kellene meg bezárkózni, hanem tudomásul venni, hogy néhány kivételtől eltekintve az emberi faj ilyen cikizős, hátbatámadós sz*rköteg, és jobban vigyázni velük, valamint értékelni azt a keveset, aki nem bántani akarja, hanem szeretettel közeledik felé.

2012. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!