Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Még tegnap egy kis roma gyerek odajött hozzàm suliban,hogy nem e jàrnék vele. Szépen mondtam neki,hogy nem,most nem akarok senkit,meg hogy pici hozzàm.

Erre màsnap elkezdte terjeszteni,hogy én jàrok vele. Volt pasimnak (akit mai napig imàdok) hencegett,hogy jaaj az ex csajoddal vagyok . Exem ki akadt,aztàn a kis gyerek belékötött,és mondta,hogy akkor rendezzék le. Suli utàn,neki ment a roma gyerek exemnek,és exem meg le fejelte,és betört a gyerek orra. Exem nem akart verekedni,csak megvédte magàt. Kiakadtam,miközben verekedtek én zokogtam,és kiabàltam hogy fejezzék màr be. Aztàn fél suli ott volt,és többiek nevettek meg szurkoltak. Hàt nekem nem volt vicces..

Elindultunk haza exemmel,mondta,hogy hazakisér. Aztàn làttuk,hogy a fél suli jön utànunk,és a roma csaj meg kiabàl nekem.

Odajött a csaj,és aztmondta,hogy ez mind az én hibám. Elkapta a hajam,én nem ütöttem,hanem szépen megkértem,hogy normàlisan beszéljünk.. Hàt aztán ràjöttem,hogy ezekkel nem lehet normàlisan beszélni.

Exem pròbàlt kiszedni a csaj kezei közűl,erre a kis roma gyerek növére nekiment..

Én úgy voltam vele,hogy amediig nem üt meg a csaj,csak fogja a hajam,addig nem ütöm meg. Nem fogok le sūllyedni addig,hogy én verekedjek bárkivel is.

Aztàn jöttek a rendõrök...

Megkérdezték mi volt,aztàn nagyon semmit nem csinàltak. Mi meg hazajöttünk.


Most ırta barátnőm,hogy holnap el akar kapni a roma csaj. Anyu aztmondta,mennek majd elém,hogy ne legyen baj,és hogy a suliban maradjak tanàrok közelében,mert ezek àllatok és szétszednek.


Nem félek,de szerintem ez annyira primitıv viselkedés..


Mit tegyek?


2012. jan. 5. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
huhh..ezek a gogolok márcsak ilyenek..szépen nem beszélhetsz velük..kapsz majd néhány pofont aztán lenyugszanak..:// sajnálom .ám mindig legyél az exeddel,rendes h megvédett és h hazakisert
2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy paprika spray jól jönne Neked.
2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Krisztaaa* válasza:
sztem tedd azt amit a szüleid is mondtak, ne kezdj verekedést, mert csak rosszabb lenne, mellesleg nagyon rendes az exed :D
2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PT-Daniel ***** válasza:

WOW! Sajnos a legtöbb roma nem követi a civilizalt tarsadalom normait.

Az ö kulturajukban kevesebb hangsulya van a konfliktus verbalis megoldasanak, mint a nyers brutalitas fitogtatasanak, megfelemlitesnek, ordibalasnak. Sajnos az öszinteseg sem tartozik erenyeik köze. (Lehet lepontozni, de akkor kerek ellenpeldat is!)


Nagyon jol tetted, hogy nem ütöttel. Ezzel csak meg inkabb okot adtal volna nekik, hogy bantsanak titeket. Jol tetted azt is, hogy szoltal szüleidnek, osztalyfönöködnek is nyugodtan elmeselheted ugyanigy az esetet.

Kerüld öket es kövesd edesanyad tanacsat is. Ha megis elkapnanak, mond azt, hogy az egesz felreertes volt es te nem jarnal olyasvalakivel, aki verekedest kezdemenyez vagy azt hirdeti, hogy jartok, amikor nem is.

Nem egyszerü es nem biztos, hogy lesz eredmenye, de te probalj vegig targyilagos lenni, ne mondj sertöt.


Lehet elfogadni mas kulturat, mas mentalitast, de az ilyen viselkedes kulturatol függetlenül megvetendö! Sajnos a romak többsege nem igy van ezzel. Es ha te ezt nem fogadod el, akkor rasszista vagy az ö szemükben. Nagyon szep helyzet...

2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Holnap ebből még baj lesz,de holnap mondjuk szüleim jönnek elém,de suliban lehet kapok..:/

2012. jan. 5. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor a csaj testvére neki ment az exednek ki győzött ? hány éves az exed ?
2013. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!