Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben az esetben? (18F,15L)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek egész nap rossz hangulata volt. Megpróbáltam felvidítani, de nem sikerült. Amikor kikísértem utánna a buszmegállóba, megkérdeztem tőle, hogy jön-e a péntek, erre mondta, hogy nem akar jönni, meg alig szólt valamit, stb, este amikor feljött msn-n, elkezdtünk beszélni, de utánna alig írt vissza, és utánna kaptam egy ilyen üzenetet:

"UTÁLLAK utálok mindenkit UTÁLOM AZ EGÉSZ VILÁGOT ELEGEM VAN HAGYJ BÉKÉN"

pedig aznap jópárszor a szemembe mondta, hogy szeret és látszott is a szemében, hogy tényleg. Utánna egy kicsit még beszéltünk, de a hangneme végig elutasítő jellegű volt. Elköszönt, én megkértem rá, hogy maradjon még egy kicsit, erre meg mielőtt lement volna, törölt fészről :(

Szerintetek ez most mit jelent? :(


2012. márc. 14. 20:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
akármilyen gondja volt, ez szánalmas viselkedés. ha folytatni szeretnéd, próbáljátok megbeszélni, de akkor a későbbiekben is nyugodtan számíts ilyen kirohanásokra
2012. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

de mit csináljak?

hétvégén nem mehetek el hozzájuk (szüleim miatt), ő meg nem akar eljönni :(

2012. márc. 14. 20:50
 13/27 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy hiába magyarázom a dolgokat...:/

18 évesen már elég nagyfiú vagy, szóval nem 15 évesekkel kellene kezdeni, mert azoknak tuti lesznek ilyen dolgaik. Ők most vannak abban a korban, hogy minden kis dolgot drámakánt élnek meg. Most válnak felnőtté. Ebben a korban az a pár év sokkal többet számít, mint később.

2012. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

de ha szeretem?

illetve nincs más olyan, mint ő :(

2012. márc. 14. 20:54
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem már...:D Biztos én is ennyire agyfagyasztó vagyok szerelmesen...:DDDD


Amúgy tudom, hogy most nem fogod megérteni, de 100x jobbat fogsz kapni, mint ez a csitri, aki azt mondja hogy utál, aztán random letöröl...

2012. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
a múltkor mondta, hogy amikor ideges, akkor olyan dolgokat is mondhat, amit nem gondol komolyan
2012. márc. 14. 21:00
 17/27 anonim ***** válasza:

Figyelj... Én lány vagyok, és nekem is volt olyan barátom, aki ugyanezzel a szöveggel jött, hogy nem gondolja komolyan...A végén már azt mondta, h dögöljek meg.:D


Hidd el, ez nem mentség, nem is elfogadható dolog, hogy ő "ideges, és akkor nem gondolja komolyan". Mindenkiben tud forrni a düh, és akkor legszívesebben odacsapna mindenhová az ember ahová csak tud, de könyörgöm... azért vagyunk emberek, és nem állatok, hogy ezeket (és még sok mást) kontrolláljuk annak érdekében, hogy olyanokon ne csattanjon az ostor, akiket szeretünk, és nem tettek ellenünk semmit.

Ne fogadd el hogy ilyen, én azt tanácsolom.:(

2012. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
csütörtökig teljesen depis hangulatba volt, utánna mondta, hogy felfog állni. Semmi baj nem volt kedd délelőttig. De utánna történt valami és azóta megint ilyen a hangulata :/
2012. márc. 14. 21:05
 19/27 anonim ***** válasza:

"depis hangulatba"

Ne haragudj, ez nevetséges, hogy ezt műveli ilyen semmi problémák miatt. Éretlen még, mondom...

2012. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
de az is a baja, hogy ha valami bántja, senkinek se szokta elmondani, és nem adja ki, ha bántja valami, ezért, ha betel a pohár, akkor...
2012. márc. 14. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!