Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben tenni, mondani?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni amikor az a csaj aki 1-2 honapos kapcsolatban van de nagyon tetszik neked es te is bejossz neki es sokat flortoltok osszeveszik a baratjaval, szakitas szelen allnak es neked sirja ki a lelket, olyankor mit lehet mondani neki hogy azert nem baratsagzonaba tegyen ezutan de ne is legyel vele nagyon bunko.18/F,18/L
2012. márc. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent, például megtanulhatsz sakkozni.
2012. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szerintem várj vele hogy ténylegszakítsanak és esetleg utána próbálkozz be ... csak vigyázz én már sokszor benéztem.Mindig csak lelkiszemetes voltam aztán visszahúztak a bunkó paraszt barátjukhoz :S
2012. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán kérdezd meg LOMINI mestert.
2012. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 dolgot tehetsz.

1.papucs lelki szemetes leszel.

2.megdugod mint a lovat.

3.kinyomod ha hív.

2012. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hahaha... ha jó vagy, akkor odadugod az egyik vállad és szépen lassan magadhoz édesgeted. :) A jelenlegi párom más lányra volt rákattanva mielőtt összejöttünk volna, ám kicsit kilátástalan volt a helyzete, a lány nem nagyon vett tudomást róla. Én az életben egyszer tényleg teljesen normális és korrekt akartam lenni azzal, hogy az én érzéseim elé helyezem az övét és segítem őt, amiben csak lehet. Tényleg önzetlenül próbáltam ezt felfogni, még is az lett a vége, hogy mellettem kötött ki. Hogy jól járt-e azt csak ő tudhatja. :)

Amúgy ha 1 hónapos kapcsolatban olyan probléma van hogy már most szakítanak majdnem, annak én ne jósolnék túl sok jövőt és ha taktikus vagy, ezt próbálod is a tudatalattijába beadagolni.

2012. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bugyijával kell letörölni a könnyeit és tuti, hogy a Tiéd lesz a csaj!


25f

2012. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!