Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Nektek plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Nektek plusz ponnt, ha a pasitok/csajotok őrzi a népi hagyományokat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OYq-rPOE1A4&feature=share


Mellesleg most találtam ezt a videót.. :D.. Mit szóltok hozzá? Nekem nagyon tetszik (:

2:05-nél énekes is van.



2012. márc. 14. 10:10
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit eltértünk a témától.. telejsen félreértettétek. Nem verem a mellem hogy magyar vagyok.. csak szeretek hallgatni a népzenét nem viszem túlzásba, mert kelek, feszem azzal hoggy hjaaaaaaajj magyar vagyok..
2012. márc. 14. 21:50
 32/37 anonim ***** válasza:

Jó. De te is tudod a választ. Akinek tetszik ez a zene, annál van egy plusz pontod, hisz van közös témátok legalább egy. Közös ízlés.

Most ha tenne fel valaki egy kérdést, hogy lányok, nektek előny, hogy punk vagyok? Sok punk imádó csaj írná, hogy igen, aztán amikor küldessz egy képet vagy megismernek téged, lehet már mást gondolnának.

2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ha már jó folk zenéknél tartunk, ezt ajánlom neked szeretettel ma reggelre: http://www.youtube.com/watch?v=VAeYt-swWG0


A nacionalizmust meg hagyjuk a francba :)

2012. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Jó zene, de nem ez az igazi folk zene :) ez átdolgozás. Amit kitettem az igazi :D
2012. márc. 15. 11:49
 35/37 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

ez is ádolgozás :)

de nagyon szeretem azokat is :D.. legalább őriznek valami népiességet is :)))

2012. márc. 15. 11:56
 37/37 anonim ***** válasza:

;)

[link]

2012. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!