Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék valami népi motívumo...

Szeretnék valami népi motívumos tetoválást, ötletek?

Figyelt kérdés

láb és kar kizárva, ribancrendszámot se szeretnék... hátamra, lapockámra, hát felső felére, felső harmadára gondoltam.


valaki segítsen ötletelni, már annyi mintát megnéztem, de egybe se szerettem bele még úgy igazán


21Ł


2012. febr. 20. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nonfiguratívat javasolnék,ami hasonlít vmilyen népi motívumra,az lapockán,vállon nagyon szép lenne,én is tetováló vagyok,konkrétan mire gondoltál?
2012. febr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kalocsai?
2012. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy matyó varrás,hímzés:)
2012. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a népmesékben a madár tetszene, és a kalocsai minta is, de inkább fekete-fehérben. csak nem tudom, úgy mutatna-e.


kedves első, tud mutatni valami olyasmit, amire gondoltál? Nem nagyon tudom így elképzelni. Igazság szerint a nonfig.eket nem szeretem, de hátha tetszene :)

2012. febr. 21. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyat nem találtam,de ezek jók lehetnek:) [link]
2012. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
file:///F:/Fot%C3%B3k/IMG0188B.jpg
2012. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!