Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Nektek plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Nektek plusz ponnt, ha a pasitok/csajotok őrzi a népi hagyományokat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OYq-rPOE1A4&feature=share


Mellesleg most találtam ezt a videót.. :D.. Mit szóltok hozzá? Nekem nagyon tetszik (:

2:05-nél énekes is van.



2012. márc. 14. 10:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

#16 -os válaszolóval nagyon egyet kell értenem.

Én is undordom attól, amikor valaki felsőbbrendűnek hiszi magát valami számazás miatt. Meg azt sem szeretem, amikor egy föld darabot istenít néhány ember, mint ha annak köszönhetnénk bármit is. Magyarország csak egy föld darab. Vannak rajta szép helyek, jó termőföld, értékes dolgok. Ennyi. Slussz. A kultúra meg egyéb dolgok a magyar embereknek köszönhető és nem a föld darabnak. Nem hiszem, hogy ha átlépem a határt, egyből rosszabb helyre kerültem.

Bár tény, hogy sokszor látszik a különbség. De az emberek műve miatt más.


Engem pozitív dolog tölt el akkor, amikor hallom, hogy egy lány pl néptáncra jár. Szeretem a népművészetet is, a magyar kultúrát. (a zenét kévésbé). Főleg a kaját imádom xD


Viszont idegesít, amikor valaki veri a mellét, hogy ő magyar a szomszéd országokban meg gyökerek vannak csak.

Annál már csak az idegesít jobban, amikor a szomszéd országban verik, hogy én egy gyökér vagyok.

Bevallom, hogy nincs bennem túl nagy hazafiság. Ha meg kellene halnom valaki maitt, az egy ember lenne és nem egy föld darab. Szerintem jó dolog a nacionalizmus, de csak egy egészséges szinten.

Én pl büszke vagyok, ha magyar talál fel valamit. Nem tudom, hogy miért.

Bonyolult a dolog. Talán az a helyes válasz, hogy én szeretek magyarnak lenni, büszke is vagyok rá, csak nem verem a hasam, meg próbálok vakon bizonygatni dolgokat.

Az itteni politika meg siralmasasn sz..r. Lelkiismeretfurdalás nélkül megtagadnék egy fentről jövő "idióa" parancsot.

2012. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Még annyival szeretném kiegészíteni, hogy nem szeretem énekelni a Himnuszt. De semmi mást nem szeretek énekelni. És nem hiszem, hogy ezért hazaáruló lennék. Nem hiszem, hogy bizonyítanék bármit, minél hangosabban kiabálok. Tudom, hogy van ahol illik...Az más...

A szózattal meg az a gondom, hogy benne van egy ilyen sor, hogy itt élned, halnod kell.

Senkit sem bíztatok, hogy költözzen el. De fölöslegesnek látom ezt a kijelentést.

Valaki írta, hogy őt kiszokták nevetni. Ez bunkóság nagyon, de szerintem inkább az éneklés miatt. Én a templomban sem szoktam énekelni. Sehol.

2012. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Sajnos bármennyire szomorú és nem tartom helyesnek, szükség van néha a nacionalizmust is túlzásba vinni bizonyos téreken. De ez csak amiatt van, mert külföldön is ezt teszik. Elég gáz, hogy többen azért szaporodnak, hogy területeket szerezzenek, eltűntessenek egy másik népet.
2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Hát emberek, én nem tudok mit mondani. Azt meg nem értem, kimondott nacionalizmusra miért volna bárhol is szükség. "Megfordult a világ, a tehén tolja a bikát." (Katona "Főnök" László)
2012. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Amíg máshol tolják túlzott nacionalizmust, addig sajnos itt is kell:(

Pedig sehol nem kellene.

2012. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Fel kellene nyitni az emberek szemét, hogy mennyire szánalmas a túlzás. Egészséges szinten még jó is.
2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összekerülnék egy ilyen emberrel. Nem emiatt nem jönnék össze vele, de egy hungarista/néptáncos/népzenés fiút egyszerűen nem tudom elképzelni magam mellé. Tudom, városi bunkó vagyok.
2012. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

A sex, vallás és a nacionalizmussal kapcsolatban van most egy "tök jó" példám.

A sexben önmagában nem bűn. Legalábbis én ezt állítom. Akkor viszont bűnről beszélünk, ha úgy sexelsz, hogy megerőszakolsz valakit, bántol valakit, minden rossz dolgot megteszel egy d..ért stb.. De ekkor nem a sex a bűn. Csak a sexért követtek el bűnt.

Ez igaz a nacionalizmusra is. A nacionalizmus sem rossz. Csak sokan faszsá...gokat szoktak tenni érte.

Szerintem nyugodtan lehet örülni, hogy magyarnak születtünk. De többek nem lettünk senkinél. Csak szerencsés magyarok lettünk.

Van közös kultúránk, nyelvünk stb...

De azért mert valaki magyar, soha nem fogom többre tartani.

Egyébként sincs összetartás ebben az országban. Egy idegenben nem fogok megbízni, mert magyar.

Én a jó embereket szeretem és nem a magyarokat.

A magyarságnak számomra kultúrális értéke van, nem faji meg hasonlók.

2012. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én is erre utaltam, amire te...


Ámde:

"A sexben önmagában nem bűn." Mármint mi nem bűn önmagában a szexben? (nem "sex")

2012. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, vannak ilyen elírásaim mostanában. Nem tudom, hogy miért. Szól a fejembe a zene, fáradt vagyok, éhes vagyok meg ilyen baromságok.

Van amikor olyanokat írok, hogy én is csak nézek. Pl fölöslegesen beteszek szavakat, ragokat, toldalékokat. ÁÁÁ!

2012. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!