Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Nektek plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Nektek plusz ponnt, ha a pasitok/csajotok őrzi a népi hagyományokat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OYq-rPOE1A4&feature=share


Mellesleg most találtam ezt a videót.. :D.. Mit szóltok hozzá? Nekem nagyon tetszik (:

2:05-nél énekes is van.



2012. márc. 14. 10:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy fontos értéknek tartja a sok közül, az nálam plusz pont. Én imádom a folkot, ugyanakkor a köré szövődő nemzeti büszkeségtudatot, felsőbbrendűség tudatot, és főként a más népek, más értékek elítélítélését nem tudom tolerálni.

Mint ahogy azt sem, hogy te le wowos kockázol, meg fogyatékosozol valakit, aki más véleményen van mint te.

Igen, értéknek, fontos értéknek tartom a hagyományok őrzését, de ahogy a magyar hagyományokat, úgy a cigány hagyományokat, a zsidó hagyományokat, a techno kultúrát és minden egyebet is értéknek tartok.

2012. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be az ilyen dolgok. De nem is szólom le, akinek tetszik, az csinálja, foglalkozzon vele, akinek meg nem tetszik, az ne foglalkozzon vele.

Szal nálam nemlenne plusz pont, nem ezt nézem egy kapcsolatban.


"ha neked nem jön be, akkor nagyon fogyatékos lehetsz."


Sztem meg mindenkinek meglehet a véleménye erről a dologról. Most azért nem kell lefogyatékosozni vkit, mert neki nem jön be. Ez a Te szintedet mutatja h vagdalkozol a szavakkal ha vki nem pozitívan reagál a kérdésedre... Írta vki előttem, h aki leszólja a népművészetet, az olyan mintha egy fogyatékost szólna le. Ezzel a "fogyatékos lehetsz" hozzászólásoddal viszont Te nézed le azokat, akik nem szeretik ezt a stílust. Attól mert vki nem rajong a művészetekért, nem kell egyből lehordani ilyen jelzőkkel, hisz Te a véleményünket kérdezted. Vkinek ez a véleménye.

2012. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem gondoltam végig amit írtam :) Igazatok van! Elnézést kérek.
2012. márc. 14. 11:07
 14/37 anonim ***** válasza:

11.

A nemzeti büszkeségtudat meg a felsőbbrendűségtudat nem ugyanaz. A felsőbbrendűségtudat káros, a büszkeségnek viszont a hiánya káros. Szerintem az káros, mikor valaki olyanokat mond, hogy magyarok vagyunk, kis nép vagyunk, húzzuk meg magunkat. Na én az ilyet nem tolerálom. És ettől még nem nézek le más népeket, de aki nem büszke a magyar hagyományokra, a magyarságára, az szerintem egy gáz ember.

2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Te jó ég, de sok szóismétlés van ebben. Bocsi...
2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom, hogy az ember arra legyen büszke, amiért tett valamit, amiért megdolgozott. Az, hogy magyarnak születtem, az egy tőlem teljesen független dolog, nem tettem érte semmit, az őseim érdemei nem az én érdemeim, és így nincs is mire büszkének lennem ezzel kapcsolatban. Büszek maximum arra lehetek, amit én magam tettem a magyar hagyományokért, vagy lehetek büszke a lá pentatonra, mint minden jó zene alapjára, de arra, hogy magyar vagyok miért lennék büszke? Hát tehetek én róla? Ha holland lennék, vagy uruk arra is büszkének kéne lennem? Miért?
2012. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom világosabban mondani, hogy az egészséges nemzettudatra gondolok. Ha valakiben az nincs meg, az rég rossz. És egyre több emberből veszik ki. Ezért van, hogy ma már gáznak tartanak, ha énekelem a Himnuszt, példának okáért. Vagy ha magyar zászló lobog a házamon, akkor is. De ha USA-zászlós pólóban mászkálok, az nem zavar senkit. Ha az ember számára semleges, hogy milyen nemzetiségű, az a vég.
2012. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha ilyen zenét szeret vagy csinál, viszont randiztam már olyan pasival, aki kiakadt azon, hogy 20 évesen nem várom piros tojással a locsolókat húsvétkor.
2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nemhogy plusszpont, hanem az addigi pontokat felezi.
2012. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
miért?? :O
2012. márc. 14. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!