Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek javulni fog a helyzet?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történet de megpróbálom nagyvonalakban elmesélni. Én egy elég zárkózott ember voltam, kiköltöztem külföldre ahol több emberrel élek együtt, sokat változtam de még mindig nem az igazi. Elég negatív vagyok, az élettel és magammal kapcsolatban is, ezen is próbálok mindennap változtatni. Van egy barátom, én 24, ő 37 éves. Eddig sose éreztem azt egy pasinál se hogy szerelmes vagyok, de nála most ezt érzem, a probléma csak az hogy ő nem az a bújós, ölelgetős típus, nekem meg nagyon kellene a közelsége ahhoz hogy boldog legyek. Nem mondom hogy sose viselkedik így, mert szokott, de nekem több kéne belőle. Emiatt nem szoktam nyaggatni csak sokszor elcsesződik a kedvem ha egész nap egy puszira se jön fel csak dolgozik, vagy pl elmentünk "kirándulni" de egy puszit nem adott azalatt a pár óra alatt. Elmondása szerint túl sokat gondolkozok ilyeneken és túl sokat rágódok. De szerintem egy normális kapcsolatban közelebb kellene lenni egymáshoz, nem?


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. márc. 12. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Puszild meg te őt:)

G-vel kezdődik a keresztneved?

2012. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem:D, miért?
2012. márc. 12. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy. Csak kerestem valakit, de nem téged:)
2012. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké:D, azért köszi a választ! Valószínűleg túl merev vagyok ebben a kapcsolatban, ez is lehet a baj, hogy mindig én várom a lépést...:S
2012. márc. 12. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként jól érzed magad vele?

Csak ez a gond, hogy kevés a puszi??

Nincs felesége? Mióta vagy vele? Nála laksz?

Szeretkeztél már vele? Ha igen, milyen volt?

Mit szeretsz ebben az emberben?

2012. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vagyok vele, nem nem házas, és nem is akar még családot se! Elég fiatalos, kb 30nak néz ki, nem többnek. Jól érzem magam vele, csak keveslem a velem való törődését. Igen már lefeküdtem vele, jó volt, csak én vagyok még egy kicsit gátlásos, de alakul a dolog!Az én negatívkodásommal van a baj meg azzal hogy nem igazán látom magam szépnek és elégnek hozzá, mert az előző barátnője szexéhes bombanő volt....de buta mint a szar mások elmondása szerint...
2012. márc. 12. 23:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldhetsz egy képet, hogy megmondjam, szerintem milyen vagy. Bár szerintem a pasid véleménye fontosabb. Nekünk férfiaknak több fajta, több féle nő is szokott tetszeni. Természetesen vannak olyanok, akik kijelentik, hogy nekik csak ez, meg csak az. Kivételek mindig vannak, de soha nem hittem ebben.

Ha lefeküdt veled, akkor biztos szépnek tart.

Szerintem tudj meg róla néhány dolgot és ha szeretetre vágy, akkor búj oda hozzá vagy keresd őt.

2012. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 13. 00:00
 9/10 Senki Alfonz ***** válasza:

Szerintem nem fog javulni a helyzet ugy ahogy te érted a javulást , régebben én is bujósabb romantikusabb voltam de most már nem az az elsö gondolatom amikor hazajövök a melóból hogy átöleljem a barátnömet és a spontán puszik sem mindenórás dolgok nálam se. Pedig nagyon szeretem, sokkal jobban mint bármelyik gimis csajomat , pedig azokkal szimbiózis szinten össze voltunk tapadva állandóan.

Nekünk azért tökéletes a kapcsolatunk mert ö ugyanugy érzi hogy szeretjük egymást mint én anélkül hogy ezt folyamatosan megerösitést várnánk a másiktól.


35/F

2012. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha nem jelzitek így a másik felé hogy szeretitek, akkor hogy érezheti? én ha tehetném sokkal többször megölelném, puszit adnék neki vagy bármi! Mert szeretem, és jelezni akarom felé! Belőletek miért tűnik el ez a dolog 30 felett?
2012. márc. 13. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!