Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást sem becsülnek meg/értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem becsülnek meg/értékelnek a pasik?

Figyelt kérdés

Visszagondoltam és az eddigi barátaim közül csak az elsőre mondhatom azt, hogy értékelt, de az is már régen volt.

Más is tapasztal ilyet vagy csak nekem sikerül őket kifognom?


2012. márc. 11. 19:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, h nincsenek kivételek, van aki külsőtől függetlenül alapból ilyen, h leszarja a másikat. De valszeg amúgy is otthagytad volna, amint találsz egy nála jóképűbbet.
2012. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Próbálkoztak sokan. Többek közt a mostani párom is. És a végén mégis ő dobott. Na erre mit mondasz?
2012. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet h el akarta kerülni a megaláztatást, h te dobod. Velem is előfordult, h egy lányban nem volt annyi gerinc, h szakítson velem, nekem kellett helyette.
2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Elmondom én miért nem szeretnek téged a lányok. Azért mert egy keserű, kishitű, nyafogós szar alak vagy. Mégis miből gondolod, hogy ha te nem szereted magad, akkor bárki más képes szeretni téged?
2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen. Valószinű. Eszemben sem volt dobni. Jah és smsezgetett valami csajjal és engem is smsben dobott. Érdekes nem?? De na h csak én lehetek a hibás a dologban
2012. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!