Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást sem becsülnek meg/értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem becsülnek meg/értékelnek a pasik?

Figyelt kérdés

Visszagondoltam és az eddigi barátaim közül csak az elsőre mondhatom azt, hogy értékelt, de az is már régen volt.

Más is tapasztal ilyet vagy csak nekem sikerül őket kifognom?


2012. márc. 11. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
én értékelem a barátnőmet. szerintem emberfüggő.
2012. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
akkor igazán szerencsés :)
2012. márc. 11. 19:04
 3/25 anonim ***** válasza:
Engem meg csak a mostani értékel igazán
2012. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 lila nyuszi ***** válasza:

Engem se. :/


20/N

2012. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak a jóképű pasik kellenek nektek, akik bármikor találhatnak helyettetek mást, így persze h nem becsülnek meg.
2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 lila nyuszi ***** válasza:
Nem csak a jóképű pasik kellenek, csak nézzen ki átlagosan, elfogadhatóan... -.-
2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy csomó pasim még csak olyan nagyon jó képű sem volt, uh nagyon el vagy ám tévedve. Meg megnézem h te mikor kezdesz olyan csajjal aki neked picit sem tetszik.

Úgy unom már az ilyen baromságokat.

2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
egyetértek, nekem sem voltak olyan hű de helyes pasijaim, el ne hidd. Mégsem becsülnek meg és már tökre elegem van!
2012. márc. 11. 19:21
 9/25 anonim ***** válasza:
Jah és a mostani pasim messze a leghelyesebb az összes közüll és ő mégis meg tud becsülni. Az elméleted mint a kártyavár, úgy omlik össze
2012. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

vagy lehet épp amiatt, h megbecsül látod őt a legszebbnek :)


kicsit irigyellek, remélem nem baj :)

2012. márc. 11. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!