Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsülnek minket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülnek minket?

Figyelt kérdés
Miért nem becsülik meg a fiúk azokat a lányokat,akik az életüknél jobban szeretik őket,és mindent megtennének,és meg is tesznek azért hogy boldogak legyenek,még akkor is ha ők szenvednek miatta??de hiába,nem mert nekik az kell aki nem törődik velük,nem becsüli meg őket,kihasználja,és pórázon rángatják!!ezt sosem fogom tudni megérteni,majd némelyik rájön hogy nem becsült minket,de akkor már késő lesz!!miért?
2011. jan. 6. 11:55
 1/10 csakegynév ***** válasza:
De megszoktuk becsülni az én barátnőm is ilyen és imádom, de persze vannak olyan férfiak is mint amit leírtál. Azokkal nem kell foglalkoznod van egy rakat rendes fiú, aki csak arra vár, hogy egy lány annyira szeresse. Lépj tovább
2011. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz pasiba botlottál. Szerintem inkább a fiatal fiúcskák azok, akiknek tehetsz bármit, semmi sem jó, és otthagy majd egy másik nőért. Probálkozz nálad pár évvel idősebb pasikkal, bár az sem 100% hogy normális lesz. Hallottam már ilyen esetekről, de a többség nem ilyen szerintem!
2011. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megmondom, hogy miért! Valójában ez egy nagyon egyszerű dolog.


Az ilyen odaadó lányok általában papucsok. Olyanok, mint a birkák. De persze ugyanilyen egy pasi is lehet. Egyik nemnél sem szívderítő látvány. Gyengék, az életre képtelenek. Ősi ösztön, hogy az erősekhez vonzódunk.


Ez csak biológia. :)

2011. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és miért kell neked olyan után menni, aki nem értékel?

sose panaszkodj a választott barátod miatt - hiszen TE választottad!

lépj tovább, keress egy rendes fiút.

2011. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7 évvel idősebb nálam,egyáltalán nem futok utána és nem vok papucs,ha nem keres én sem keresem,nem alázkodom meg előtte,az igaz h naív vagyok!!tovább fogok lépni,de ez nem olyan egyszerű,mert a szerelem nem múlik el egyik napról a másikra(sajnos)!!
2011. jan. 6. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért kiscicám, mert TE nem becsülöd magad. Odaadtad magad úgy, hogy a pasi nem is szeret igazán. De te csakazértis szereted. Na. ez kérem szépen nem így van.:) Tudom, mert én is jártam hasonló cipőben. Hadd mondjam el neked, hogy amit érzel, nem igazi szerelem. Mielőtt magadban most azt mondod, hogy dehogynem, gondolkozz csak el rajta picikét...Amit érzel, az birtoklási vágy.

A pasinak esélyt sem adtál, hogy tényleg legyen benned mit szeretnie, tisztelnie...

Ha ennyire önfeláldozó vagy, azzal csak szánalmat váltasz ki belőle, ami ellenszenvet szül.


Ha nem értékel, SZARD LE. Meg kell tanulnod kicsit jobban szeretni ÖNMAGAD, kicsit ÖNZŐBBNEK LENNED. Csak így fogsz valódi szerelmet találni.


Én drukkolok neked:)

2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi,és megfogadom a tanácsod!!!
2011. jan. 6. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez van velem is, és ő is 7 évvel idősebb nálam, pont előttem csinál hülyét belőle egy csaj de ha neki ez kell...
2011. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha egy menő jenő gizdá csávót, vagy egy rossz fiut választasz akkor ne csodálkozz ha nem becsül :D
2011. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor gondolom te egyik kategóriába sem tartozol!!:)
2011. jan. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!