Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást sem becsülnek meg/értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem becsülnek meg/értékelnek a pasik?

Figyelt kérdés

Visszagondoltam és az eddigi barátaim közül csak az elsőre mondhatom azt, hogy értékelt, de az is már régen volt.

Más is tapasztal ilyet vagy csak nekem sikerül őket kifognom?


2012. márc. 11. 19:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb azok között átlagosak, akiket ti pasiszámba vesztek, tehát az átlagnál legalább vmivel jobban kinézőek között.
2012. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kopj már le te hülye. Attól h neked nem jutott csaj, mert az idíóta csinibabák kellenének, még nem minden van úgy ahogy elképzeled. Elmondanám h pont mind közüll a legocsmányabb (mások szerint is) szarta le leginkább a fejem.

Kérdező:

Ugyan. Ne irígykedj. Majd találsz te is egy ilyet :D Csak kitartás :D

2012. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Lányok, ha valóban jellemre kedves, hűséges fiút kerestek, aki valóban tud Titeket értékelni és megbecsülni, akkor írjatok nekem privátban.


22/F

2012. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

na, megjelent a csúnya fiú! Csúnyafiú: részben igazad van, hogy nagyjából kétfajtátok van:

1., a jóképű menő tahó domináns paraszt

2., az extra csúnya, semmilyen, pesszimista, megalkuvó (mert tudja nem kap mást)


Kicsi részben a nagyon ritka átlagos és helyes férfiak, akik normálisnak mondható és mind nősek vagy párkapcsolatban vannak.


Szerintem egy értelmes nőnek nem kell a tahó jóképű, de a csúf, buta, méla-béka sem.

Az a baj a pasikkal, hogy sokuknak nincs gerincük, emberi értékük. Miért ne lehetne az, hogy egy jóképű férfi tisztességes és hűséges, emberséges legyen?

Miért kompenzál a ronda, buta pasas, hogy legyen nője?

Amúgy is utálom a kompenzálást :P

2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szar helyen élsz és szar nőkkel kezdesz. Na de mostmár tényleg menj a picsäba mert senki nem kiváncsi rád. Ne itt sajnáltasd magad és magyarázd a hülyeségeid
2012. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Jól van. Mondogasd csak a f@szságaid. Nem kezdem el sorolni h hány olyan pasim volt aki csúnya volt még a saját bevallásom szerint is, mert úgy sem fogod fel soha. Mert te vagy a szerencsétlen pici csúnya fiú aki ja nem talál magának senkit. Az ilyen sosem fogja fel h nem minden nő ugyan olyan. Éld csak a saját kis világodban az életed ahol te jaj de jó vagy a nők meg mind anyagiasak meg csak a jóképű pasikkal kezdenek.

1 lehetőség van még. Annyira baromira ronda vagy h a kutya sem néz rád. Mert azért valjuk meg van határ. Egy 200 kilós, pattanásos, ápolatlan... stb pasival én sem kezdenék

2012. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, annyira ronda vagyok, h a kutya se néz rám. Én az ilyeneket értem ronda srác alatt, nekünk tényleg semmi esélyünk nőt szerezni.
2012. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit hozzátennék, h nem ápolatlan v pattanásos vagyok, hanem alacsony + baromi ronda a fejem.
2012. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik a rosszabb, de nálam az volt eddig mindig a gáz, hogy én nem tudtam megbecsülni őket :( Fogalmam sincs, hogy kell ezen változtatni, de muszáj lesz. Utólag persze tudnám értékelni..
2012. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

De az h a te fajta baromi ronda gyerek nem kell senkinek, nem azt jelenti h csak a baromi jóképűek kellenek.

De nekem pl volt olyan pasim is: "érdekes atcforma" (értem ez alatt nem túl szép) hiányzó fogak, csontsovány, viszont jó fejnek tünt. De igen, ő volt az aki leginkább leszarta a fejem a későbiekben

2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!