Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért nem tudják elfogadni, ha (már) nem kellenek valakinek?

Figyelt kérdés

Ha valaki szakít velük, vagy eleve nem is akar kapcsolatot kezdeni. És akkor féltékenykednek, állandóan keresik az illetőt, zaklatják, sírnak, megalázzák magukat. Olyanokat bizonygatnak, hogy a másik is szereti őket, csak gyáva/szemét/képmutató stb, hogy nem akar velük lenni, vagy hogy csak ők tudják mi a jó a másiknak és tuti a másik is szenved nélkülük csak nem mutatja. Meg a másik kedvencem (amit a szomorú fél szerettei is erősítenek benne) hogy "nem érdemel meg". De könyörgöm mióta bűn szakítani a másikkal vagy nem akarni? Ezzel még nem tesz rosszat senki, hogy "ne érdemelje meg". Közben meg a másik boldogan éli a saját életét...

Komolyan nem értem az ilyen embereket, pedig én is voltam szerelmes és szakítottak is velem. Mi vesz rá erre embereket? Tudom, valamikor ez már betegség, nem lehet csak ez az oka? Fiúkra és lányokra is értem.


2012. márc. 11. 16:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én teljesen osztom a kérdező álláspontját.

Pasim lassan 3 éve szakított exével, és azaz elmebeteg r.banc mai napig nem képes felfogni, hogy vége. Pedig a "tűnj a büdös kva életbe" mindennemű formájában meg lett már ez neki fogalmazva szépen, csúnyán, teljesen mindegy. Jön és zaklat. Abszolút nem izgatja, hogy több, mint egy éve járunk, mintha nem is léteznék, mert majd visszaszerzi úgyis barátomat.


Senki ne mondja nekem, hogy EZ normális, mert a drága lelke még szerelmes. Én SOHA nem zaklattam egyik exemet se, ha szerettem akkor se. Ha szeretek valakit nem zaklatom azzal a szerelemmel, amire nem tart igényt. Az önalázás és mások b.sztatása meg a szeretni valakit szakítás után is, az nem ugyanaz. Ha több éves kapcsolatról van szó, akkor sem. Ha valaki nem tart már rád igényt, hát mocsokmód fájdalmas, de el kell fogadni.

2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Levegőnek kellene nézni az exet. Most olvasom pár cikkben, hogy a zaklatónak minden reakció biztatás.
2012. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!