Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért nem tudják elfogadni, ha (már) nem kellenek valakinek?

Figyelt kérdés

Ha valaki szakít velük, vagy eleve nem is akar kapcsolatot kezdeni. És akkor féltékenykednek, állandóan keresik az illetőt, zaklatják, sírnak, megalázzák magukat. Olyanokat bizonygatnak, hogy a másik is szereti őket, csak gyáva/szemét/képmutató stb, hogy nem akar velük lenni, vagy hogy csak ők tudják mi a jó a másiknak és tuti a másik is szenved nélkülük csak nem mutatja. Meg a másik kedvencem (amit a szomorú fél szerettei is erősítenek benne) hogy "nem érdemel meg". De könyörgöm mióta bűn szakítani a másikkal vagy nem akarni? Ezzel még nem tesz rosszat senki, hogy "ne érdemelje meg". Közben meg a másik boldogan éli a saját életét...

Komolyan nem értem az ilyen embereket, pedig én is voltam szerelmes és szakítottak is velem. Mi vesz rá erre embereket? Tudom, valamikor ez már betegség, nem lehet csak ez az oka? Fiúkra és lányokra is értem.


2012. márc. 11. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
1 szó: az Egó
2012. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
mert szeretik a másikat, és nem veszik észre, hogy hülyét csinálnak magukból. de ez mondhatni normális, sokakkal megtörtént már, elég nehéz kikerülni a csalódást
2012. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Mert általában aki szakít, az már lezárta a kapcsolatot és azért lép le (jobb esetben). Míg a másik nem.


Szerintem ne nézd le ezeket az embereket. Az érzelem bonyolult dolog, az embr nem tudja mindig megérteni.

2012. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el marha nehéz azzal megküzdeni, hogy te szeretsz valakit, és nincs viszonozva. Nem tudok mit tenni ellene, bár azért igyekszem megőrizni a tartásom, de basszus, én nem tudok csak úgy éveket eldobni az életemből. Nem direkt csinálom, de muszáj utánanézegetnem, hogy hol jár, mit csinál, hogy van, ha jövök-megyek a városban mindig meglesem az ablakát, hogy otthon van-e. Őedig én is tudom, hogy könnyebb lenne ha nem tenném. De nem megy.
2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy velem is szakítottak már amikor még szerettem. 1 év volt mira túltettem magam, de közben nem viselkedtem így, ahogy fent írtam egyszerűen csak szomorú voltam meg hiányzott.
2012. márc. 11. 17:12
 6/22 A kérdező kommentje:
És főleg azt nem értem, miért akarják ilyenkor rá (vagy vissza)erőszakolni magukat a másikra hogy legyenek együtt (újra).
2012. márc. 11. 17:13
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Gyógyíthatatlan betegség, szerelemnek hívják.
2012. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen. Bár nekem is ez lenne a legnagyobb gondom, hogy egynek a sok közül nem vagyok az esete.
2012. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az tényleg érthetetlen, mert az ráadásul teljes tévút. Legalábbis én úgy gondolom, hogy ha valahogyan vissza lehet kapni valakit, akkor az éppen az, hogy jól érzed magad, stabil vagy, kiegyensúlyozott, jókedvű és éled az életed. Szóval hogy visszakapni valakit max akkor van esélyed, ha nem akarod visszakapni (legalábbis úgy teszel).

Nyilván egy kétségbeesett, hisztérikus, sértett, lealjasodó, könyörgő ember nem válik vonzóvá, sőt ezzel a viselkedéssel megerősíti az exet abban, hogy jól döntött.

2012. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mikor a másik elhiteti veled, hogy soha nem hagy el és hogy csak veled akar élni élete végéig, akkor elkezdi tervezni a közös jövőt, felad érte mindent. És csak a másiknak él.

Mikor egyik napról a másikra vége lesz, akkor egy álom ér nála véget. Akkora csalódás éri, hogy képtelen beletörődni. Idővel majd gyengül, míg végül el nem felejti, olyan szinten, hogy végül mer megint bízni, hinni, és akar boldog lenni. Nem kell egyből lefújolni a másikat, csak azért mert tiszta szívből hitt és szeretett, főképp ha bezárkózott és nehezen veszi a változást. Nem vagyunk egyformák, valaki mélyebben él meg dolgokat.

Sajnos én most kerültem ilyen helyzetbe. Feladtam a barátaimat. Nagyon ritkán tudtam magamra költeni. Mindent elterveztünk, hogy mi hogy lesz. Sőt tettünk is érte dolgokat....

2012. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!