Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen önbizalomnövelő technik...

Milyen önbizalomnövelő technikák, taktikák vannak? Mit lehet tenni ha valakinek nincs önbizalma és nem tudja elfogadni magát olyannak, mint amilyen?

Figyelt kérdés
Ez azért fontos mert visszahuzodó és félénk vagyok. Születésem óta nem látok az egyik szememre ezért műszemem van. Ezért vagyok gátlásos és félénk stb..Állandóan ez jár a fejemben..22/F
2010. júl. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom kiskorodban beszólhattak a szemed miatt, azért vagy most félénk. De hidd el, hogy ha az ember felnő, akkor másképp viszonyulnak az emberek egymáshoz. Sajnos még így is akadnak olyanok, akik megszólhatnak, de te mit gondolsz egy ilyen emberről aki beszólogat és bánt másokat? Azt gondolod, hogy egy tanult, művelt, kedves ember? Gondolom hogy nem. Akkor meg ne foglalkozz az ilyen emberekkel, mert hidd el, hogy akinek van egy kis esze, azt nem zavarja, hogy műszemed van vagy nincs.


18/L

2010. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Lehet h így van és csak én tartom "nagy dolognak". De vannak olyan szituk amikor nehezebb. Pl: néha könnyes és tisztán kell tartani, vagy sok éjszakát nem is lehet bennt mert ki kell venni..Szal ez is nehezíti pl:haveroknál alváskor..

Nem igazán szeretném ha kiderülne..bár lehet h nem lenne belőle semmi..

Meg kérdés h a lányokat ez mennyire zavarja..mert 22évesen még bnőm sem voltt:(

2010. júl. 14. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

ha egy lány szeret téged akkor az ilyen dolgok nem érdeklik

amúgy nem csak te vagy félénk, vannak olyanok is (pl én) akiknek kevesebb is elég, hogy semmit se merjenek megtenni

ha mindig csak erre gondolsz az nem jó, próbáld félvállról venni az egészet, ha téged nem érdekel akkor másokat sem fog

16L

2010. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen önbizalom? Gondolom akkora az egód mint egy ház. Milyen műszemed van?



Ha meg naon önbizalomhiány, menj el házidokihoz irass fel rivotrilt

2010. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hogy egy lányt mennyire zavarna, az egyén függő. Engem személy szerint nem zavarna, de vannak olyanok, akiknek csak a "tökéletes" pasi jön be. De ezért kell próbálkozni. ;)
2010. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!