Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért nem tudják elfogadni, ha (már) nem kellenek valakinek?

Figyelt kérdés

Ha valaki szakít velük, vagy eleve nem is akar kapcsolatot kezdeni. És akkor féltékenykednek, állandóan keresik az illetőt, zaklatják, sírnak, megalázzák magukat. Olyanokat bizonygatnak, hogy a másik is szereti őket, csak gyáva/szemét/képmutató stb, hogy nem akar velük lenni, vagy hogy csak ők tudják mi a jó a másiknak és tuti a másik is szenved nélkülük csak nem mutatja. Meg a másik kedvencem (amit a szomorú fél szerettei is erősítenek benne) hogy "nem érdemel meg". De könyörgöm mióta bűn szakítani a másikkal vagy nem akarni? Ezzel még nem tesz rosszat senki, hogy "ne érdemelje meg". Közben meg a másik boldogan éli a saját életét...

Komolyan nem értem az ilyen embereket, pedig én is voltam szerelmes és szakítottak is velem. Mi vesz rá erre embereket? Tudom, valamikor ez már betegség, nem lehet csak ez az oka? Fiúkra és lányokra is értem.


2012. márc. 11. 16:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ostobaság úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy mi lesz ha vége van. Ugyanakkor az sem sokkal jobb aki arról álmodozik, hogy örökre együtt lesznek. Ilyen elég kevésszer történik meg. Az meg a másik dolog, hogyha örökre együtt maradtok, akkor is szükség van másokra a páron kívül a normális élethez. A többi ember nem csak pótlás amíg nincs párja az illetőnek. Gondolom neked is rosszul esne ha egy barátod így gondolkozna.
2012. márc. 11. 18:17
 12/22 A kérdező kommentje:
Meg azért ne nézzük le azt aki úgy szenved, hogy közben nem csinál ilyen lépéseket. Az nem azt jelenti, hogy nem érez elég mélyen meg nem volt igazán szerelmes.
2012. márc. 11. 18:23
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért szerintem eléggé rosszul látod,ezt "miért nem tudják elfogadni",jó hogy azt nem mondod szó szerint,hogy miért nem tudják felfogni végre!Azért ez sokkal többet jelent annál,mert az hogy te fogod magad és egyszerűen elkönyveled hogy nem kell a másik,attól még ő nem fogja magát jobban érezni,és nem fog úgy tenni mint te,hogy azonnal váltani fog!Én örülnék a helyedben,hogy ennyire szeretnek,mert hidd el nagyon kevés embernek jut ilyen pár,hogy ennyire szeretik,a legtöbben pár hónap után szakítanak,mert találnak mást,meg mást szebbnek meg jobbnak látnak.Kevés olyan van az ismerőseim között is,akik nem csinálják ezt,hogy egy két veszekedés után kiteszik a másikat.Ne mindig őt hibáztasd,inkább gondolkozz el hogy mit csinálsz ennyire jól : ) De ha meg úgy érzed,hogy eleged van belőle,akkor meg mond neki ,de kedvesen,hogy többet ne kérjen meg arra hogy legyél vele,ne bántsd meg,mert szerintem így is eléggé sz.rul érzi magát,nem hiányzik neki,hogy még egyszer belerúgjál...
2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, de hol írtam, hogy ilyen helyzetben vagyok?

Például az ilyen kérdések miatt gondolkoztam el: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. márc. 11. 18:40
 15/22 anonim ***** válasza:
(még mindig én) A másik meg az,hogy összevissza hisztiztek,hogy nem találtok normális lányokat,merthogy mindegyik a "homokosokra" bukik,vagy megcsal,átver,hazúdik,ezt csinál azt csinál,mikor meg végre találtok egy normális lányt,aki megbecsül titeket,meg imád titeket,akkor meg az se tetszik?! Akkor tessék itt van,legyetek egyedül,vagy pedig ne hisztizzetek..ennyire egyszerű...
2012. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
2012. márc. 11. 18:42
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj,csak azt hittem,hogy ilyen helyzetben vagy : ) De ha ilyenbe lennél,én ezt mondanám :P
2012. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
És azt sem írtam sehol, hogy fiú lennék... xD
2012. márc. 11. 18:42
 19/22 anonim ***** válasza:
Viszont ez a kérdés amit belinkeétél,ez már egyenesen szánalmas meg undorító :S Azért ezt sem értem,hogy jutnak ilyenek másnak eszébe....Nekem eleve nem kellene olyan aki már foglalt,és nem keverném a sz.rt másnak..
2012. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb az a kérdező, amelyik bármennyire gyötrődik a szerelme után, TISZTELI annyira, hogy ne zaklassa.
2012. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!