Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu . Én is és a barátnőm is ismerjük, Facebook-on ismertük meg, de azóta majdnem minden nap találkozunk..nagyon helyes fiu , mindkettőnknek tetszik. Amikor megismertük a barátnőm párszor hazudott neki, és én úgymond "elárultam" a fiunak, mert féltékeny voltam. Azután ők ketten nem nagyon dumáltak .Most a fiuval úgymond majdnem "BFF"-k vagyunk.Ma unalmamban felléptem a barátnőm Skype-ra és elkezdtem olvasni, hogy mit beszéltek tegnap a fiuval (megint elkezdtek dumálni -.-).A bnőm mondott valamit rólam és a fiu arra csak annyit felelt , hogy BIZTOS aztán megint irt valamit és arra a fiu csak annyit irt, hogy OKCSÁ.Mit akarnak jelenteni ez a BIZTOS és OKCSÁ szavak? Nekem is szokta irni néha , és kicsit sem esnek jól , mikor ezeket irja.(Tudom, hogy egy szemét dög vagyok, mert elárultam a barátnőm, felléptem a skyp-ra stb. de tönkre akarta tenni a barátságunkat a fiuval, amúgy meg nem vagyunk legjobb barátnők) Segitsetek légyszi!

15/L


2012. márc. 11. 13:08
 1/5 anonim válasza:
sztem szerelmes vagy a fiuba... de ez tényleg nemvotl szép toled amit csináltál.. de sztem szereted.. ck azért csinállod ..
2012. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még ha nem is vagytok a legjobb barátnők, akkor se volt szép a skyp-os dolog.

Nem akarsz bonyodalmakat vagy hogy hazudjanak rólad? Állj a srác elé és mondd meg neki, hogy tetszik neked.

2012. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13:12 Gondolkodtam azon, hogy elmondjam neki, hogy tetszik nekem , de nemtudom hogyan csináljam. Nem akarom , hogy hűlyének nézzen.
2012. márc. 11. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nézne hülyének. Szerintem imponálna neki, hogy elé mertél állni és elmondani, hogy tetszik.

Ez a legegyszerűbb megoldás, mert ha ezt megcsinálod, akkor nem fogsz azon agyalni, hogy mi lett volna ha és azon se, hogy a ,,drága barátnőd" miket terjeszt rólad.

2012. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kislányok miért nem tudják, hogy az FIÚ, nem FIU? Hosszú magánhangzó, emberek.
2012. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!