Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet. De a minap csúnyán összeszólalkoztunk. Feldúltan el akart menni én pedig megpróbáltam visszatartani. Talán kicsit erőszakos voltam. És amitől félek, h ez a kapcsolatunk rovására megy holott tudom h nagyon szeret. Mit tegyek sztetek? Adjatok tanácsot. Nagyon fontos nekem ez a lány.
2012. márc. 10. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot (vigyél neki valami apróságot is, hogy hatásosabb legyen). Mondd neki, hogy nem akartál vele olyan durva lenni és sajnálod az egész dolgot, de megijedtél mert még így sosem kaptatok össze, és csupán azért voltál olyan erőszakos mert féltél, hogy elveszíted.
2012. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán kérj tőle bocsánatot, és mondd el neki, h te jobban szeretnéd, ha megbeszélnétek a problémáitokat. Szerintem azt is tudnia kell, h nem kell előled menekülnie, mert nem akarsz rosszat neki, csak beszélgetni szeretnél.
2012. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!