Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi tévő legyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de aki elolvassa és válaszol, annak köszönömszépen. :)


Napra pontosan november 19.-én jöttem össze a barátommal. Köztünk előtte fiú-lány barátság volt, már jó pár éve ismertük egymást. Eltelt egy hónap addig minden mint a mesékben:) sétálgattunk, beültünk vhova ilyenek.

Aztán áthívtam hozzánk, anyáék épp aznap este nem voltak otthon (de tudtak a randiról). Filmet néztünk és egyszer csak azt mondja, hogy mennie kell, megkérdeztem miért. Válasz szüleid mindjárt itthon lesznek. Jó igazából még a kapcsolat elején voltunk és megértettem, hogy kicsit parázik. :)

Ezekután én mentem hozzá, amugy ebben az is közre játszik, hogy nem szeretek itthon lenni pasival ( mivel kicsi a házunk, ésa szüleim szobáján keresztül vezet az út az enyémbe). De nem maradtunk mindig ott, ki is mentünk, találkoztunk haverokkal. Aztán anya megszerette volna már ismerni, beszéltem a barátommal, hogy csak egy 5 percre jöjjön be, de nemakart, aztmondta fél, meghogy biztos valami köcsögládának fogják nèzni.-.-

Már énis szeretnėm bemutatni és már szinte naponta mondogatom neki, de semmi.. Nekem ez rosszul esik.


De ennek ellenére jó dolgai is vannak:

Már 2. héttel az ismerettségünk után le a kart velem feküdni, de kértem h várjon még. Megpuszilt és azt mondta h nem sietteti tud várni. Igazából én kezdeményeztem a szexet szilveszterkor. Nem volt semmi gond:) azóta nem feküdtünk le. Mindig nagyon beindul és énis de egyikünk se kezdeményezik. Szval nemtudom.


A szeretlek- et se mondja ki, de amikor rákérdezek azt mondja h szeret, magához húz és megölel. Kifejezni kiszokta. Házibulikban is fogja a kezem vagy leül mellém és átkarol. Tehát nem szégyell vagy ilyesmi.


Ő régen füvezett, nem mindennepos csak hétvégén haverokkal, de amióta velem van, nem csinálja, eddig csak egyszer fordult elő de nemszívott sokat. Sztem a baráti társasága is befolyásolhatja.. Nemtudom..

Amugy nekem csak a szülői részével van gondom, mert apuval már többször találkozott, sportcsarnokban (foci) vagy tescoban, a barátom mindig köszön a szüleit is ismerik apuék.


Hogyan oldjam meg ezt? Mert nagyon szeretem, és nem fogom a szüleim miatt csakugy otthagyni... Légyszi segítsetek!


2012. jan. 30. 23:29
 1/6 Inkog Nito ***** válasza:
Hát rákéne venni mielőbb a talira,de ez még nem válóok :D Persze azért nem akkor kéne megismernie őket mikor már 1 évesek vagytok..
2012. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adj neki egy füves cigit
2012. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kajak nem értem mi a problémád. majd ha akar akkor találkozik anyuddal is. ilyenért ilyeneket leírni hogy füvezett meg hogy buliba hogy viselkedik... na mindegy
2012. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leirtam mindent, ami eszembejutott, mert azt elakartam mondani h tényleg szeret. Tudom és érezteti is, képes miattam változtatni. Ennyi. Csak azt kértem h adjatok légyszi tanácsot hogy tudnám rávenni a találkozásra...
2012. jan. 30. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval 2 hét után nem akartál lefeküdni vele,és ő kitartott,és várt még 3 hetet? :)

Jól megfogalmaztad a kérdést,mert erre én se tudok jobbat,mint a világ legbizonytalanabb állatait!

(mitévő legyek )

2012. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy ez számodra fontos és ha tényleg annyira szert mint ahogy azt leírtad belemegy a találkozásba
2012. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!