Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy buli amiben nagyon jól elvoltam egy sráccal (ő járásról gondolkodot) De miután ő neki elkellett egy kis időre mennie én összejöttem egy másik sráccal ( le is feküdtünk). De nem kezdtünk el járni. Semmi majd pár hét mulva visszajött az a srác de én nem tudtam kimutatni hogy mit érzek iránta mert tudtam hogy jobbat érdemel. ( közben találkozgattunk stb. ) Később beszéltünk megkérdezte hgoy járunk e? Nem tudtam mit tegyek mire ő kimondta hogy esze szerint nem. Vége lett. összejött egy másik lánnyal.! Azóta szét mentek és én is tul vok egy kapcsolaton. Még mindig nem tudtam elfelejteni! Több hónapja nem beszéltem vele. Most egyedül van.
2011. dec. 29. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
"Volt egy buli amiben nagyon jól elvoltam egy sráccal (ő járásról gondolkodot) De miután ő neki elkellett egy kis időre mennie én összejöttem egy másik sráccal ( le is feküdtünk)" Ribanc vagy?
2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy buli amiben nagyon jól elvoltam egy sráccal (ő járásról gondolkodot) De miután ő neki elkellett egy kis időre mennie én összejöttem egy másik sráccal ( le is feküdtünk).


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2011. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a ribancok kefélnek össze-vissza.
2011. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz több egy kis 15 éves k**vánál.
2011. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ide is csak ugyanazt tudom írni, amit akkor írtam, mikor először kiraktad: r i b a n c voltál, és most vered a fejed a falba, nagyon helyesen.

Nem fog megváltozni a helyzet, akárhányszor rakod ki a kérdést.

2011. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KARMA!!!!!!!!4!!44!!!NÉGY!!
2011. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!