Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy nektek csak a sovány lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Jó nem vagyok kövér de 40kiló sem!

Kort is írjátok


2012. márc. 9. 16:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semmi bajom nincs a ducibb lányokkal de azért egyfajta határ legyen ...
2012. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Neem csak a soványak kellenek. Én pont, hogy a "ropikat" nem szeretem. 26/f
2012. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%

Küldj képet. Én imádom a husikat!


23F

2012. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom, elegem van az ilyen hülye dagadékokból, akik mindent a vékony lányokra fognak, hogy csak ők kellenek a pasiknak stb


Néha nem ártana sportolni, egészségesen étkezni, és fogynál. Nem itt kiírni az 500. ilyen kérdést.


És veled van a baj, nem a vékony lányokkal. A saját problémád ne hárítsd át rájuk.

2012. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Én is a husibb lányokra szavazom. Egész egyszerűen azért mert nem törnek :D. Ezt jobban nem lehet megmagyarázni. Na persze, azért nálam ne legyen súlyosabb, mert az már sok lenne.
2012. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4/5

Te idióta! Ha elolvastad volna ami a kérdés alatt szerepel,láthatnád hogy azt írtam nem vagyok kövér! Csak azért mert nem bőki át a csontom a bőrömet még nem vagyok kövér.

Ha pedig nem tetszik a kérdés nem muszály rá válaszolni.

Kimerült az idiótákra szánt felesleges rendelési kvótám.

Normális válaszokat kérek ha lehet nem taplokra vagyok kíváncsi.

2012. márc. 9. 16:38
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Ha a testalkatot vesszük, például nekem jobban tetszik akin van néhány kiló plusz, mint aki teljesen sovány, jó, a 120 kilós kövér nők sem tetszenek, de amikor valakin egy deka felesleg sincsen az épp úgy nem tetszik.
2012. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem jobb érzés egy olyan lányba tenni, akit én feszítek szét és nem olyanba, akibe beletéve mintha egy pocsolyába lógatom, amiben eltűnik.


23F

2012. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem aki nem kövér és nem sovány az a pont jó. Nem szelektálok súly alapján, azért tényleg ne legyen kövér, de nem jelent gondot ha nem egy fogpiszkáló, sőt...

Kérdező: Elküldhetnéd privibe hogy milyen magas vagy és hány kiló.

2012. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Akkor linkelj egy olyan képet, amin az illetőnek olyan alakja van, mint neked.


Mert láttam már olyat, hogy egy tök jó testű csaj tartotta magát dagadtnak, meg olyat, hogy egy zsírdisznó tartotta magát aranyosan ducinak.


Szóval egyelőre nem fog senki sem normálisan válaszolni.

2012. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!