Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell "dekódolni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "dekódolni" az ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Mindegyik lánnyal ugyanolyan barátságos és udvarias, kedves. Egyszóval ugyanúgy viselkedik minden hölggyel és nem tudom, mi az a jel, ami azt mutatja, hogy a sok közül TE már tetszel is...
2012. márc. 8. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a WinRAR-t
2012. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Áh, azt terveztem, hogy a gúnyolódó válaszokat nem veszem figyelembe, de le a kalappal :D Ez jó poén volt! :D
2012. márc. 8. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
A winrar tömörítésre való, neki dekódolni kell.
2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

elkülönít a csoporttól.

vagyis megjelenik,ontja a poénokat,osztja az észt a riválisokat cinkeli a kiszemeltre rá sem néz,pont ezért a kiszemelt fog nyitni felé,váratja,aztán elkezd rá figyelni,majd kiemeli a társaságból,beszélget vele,csók,dugás.

én így szoktam.

2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük 22:31 ,hogy ennyire vágod a tömörítő programok működését
2012. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A végén úgyis csak nullák meg egyesek fognak kijönni.


Én is ilyen vagyok, volt belőle probléma, hogy azthitte a lány, hogy hitegetem, mert szerinte csak azzal törődünk ennyit, akitől akarunk is valamit, viszont számomra meg tök alap volt ahogy viselkedtem vele. Az lesz a jel, amit nem produkál másoknál, csak nálad. Ilyen egyszerű hölgyem. :)

2012. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Csak úgy veszem észre, hogy velem kedvesebb meg jobban el is beszélget, meg tett rá utalásokat, hogy nagyon kedvel :) De ezt egy jó barát is simán megteszi.
2012. márc. 8. 22:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem utalásokat tett rá:D mondta, hogy nagyon kedvel :D
2012. márc. 8. 22:42
 9/14 anonim ***** válasza:
CoderWizard 1.0
2012. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, elég volt a kocka poénokból :D
2012. márc. 8. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!