Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyit mondok 11 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyit mondok 11 éves vagyok szeretek egy fiút az osztályból de nemmerem megmondani neki mert az osztálytársaim ilyenek lesznek:ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ jújdeciki! szóval mitcsináljak hogy tetszek neki? és mivan ha ő nemszeret?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
11 évesen ezen jár az eszed? Anyukádat kérdezd meg hogy mit szól ehhez!!
2012. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de hát most mit csináljak?! a szívnek nemlehet parancsolni
2012. márc. 4. 09:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor majd jól visszautasít, lejáratod magad mindenki előtt és mehetsz apácának.
2012. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

de izék vagytok......tud valamelyik barátnöd rola hogy tetszik neked?

14l

2012. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a *****életbe má hogy mindenki ilyen szarokat ír és nemtudtok egy normális választ!!
2012. márc. 4. 09:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is fiú vagy, mond meg neki.

Ha te lány vagy, mond meg neki.


Ha szereted, ne foglalkozz senki másnak a véleményével. Ha fontosabb neked az, ki mit gondol rólad, akkor nem szereted igazán.


És mi van, ha nem szeret? Pici sírdoglás, ami teljesen érthető. Elfecsérelted rá az ifjúságod. Az a 60-80 év, ami még hátra van, nem hozhat semmit. ;-)


Azért a sulit se hanyagold, mert jó sok hiba van a kérdésedben.

2012. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani neki, amikor én voltam 11 éves és nekem valaki bevallotta akkor én nem tudtam mit kezdeni a helyzettel (ezért visszautasítottam) kicsi voltam még ehhez nagyon. Szerintem csak menj oda hozzá, barátkozz, a többiekkel pedig ne foglalkozz.
2012. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Engem 3 lány is visszautasított már és hidd el túl lehet élni:D / néhány jó tanács: haverkodj vele össze, ne nagyon nyomulj,legyél vele kedves, viselkedj vele úgy mint más barátaiddal.De mondjuk ez a 11 éves fiúknál úgy megy h kinevetik azt aki szerelmes valakibe , szerintem várj még 1-2 évet.


14F



14

2012. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Honnan szedted 11 évesen ezt a nyálas dumát h "a szívnek nem lehet parancsolni"
2012. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
a 14 et valamié 2 x írtam sry xD
2012. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!